Viņa smēķēja 20 cigaretes dienā un lietoja alkoholu, esot stāvoklī; Lūk, kas notika, kad piedzima bērns

Britu modele, vārdā Džozija Kaninghema, pievērsa mediju uzmanību pēc tam, kad, būdama stāvoklī ar savu trešo bērnu, sāka smēķēt 20 cigaretes dienā un lietot alkoholu.

Taču jau pirms tam tobrīd 23 gadus vecā sieviete nebija sveša sabiedrības nosodījumam par savām pretrunīgajām darbībām un dzīves izvēlēm.

Viņa bija veikusi plastiskās operācijas par nodokļu maksātāju naudu, ieskaitot botoksa injekcijas un krūšu palielināšanu un iesākumā vēlējās veikt sava trešā bērna abortu, lai varētu piedalīties TV šovā “Big Brother”.

No aborta veikšanas viņu atturēja pareģis, kurš paziņoja, ka viņas nedzimušais bērns būs meitene. Tikai tad sieviete nolēma, ka smēķēšana un dzeršana droši vien nenāk par labu mazuļa veselībai un tūlīt sāka krāt naudu, lai viņas meita nākotnē varētu veikt krūšu palielināšanu. Nē, tas nav izdomāts fakts.

Lasi vēl: Sieviete dzīvo ar 4 vīriešiem un drīz dzemdēs savu pirmo bērnu

Taču grūtniecības 23. nedēļā ārsts paziņoja, ka viņai tomēr būs dēls, un Džozija uzreiz atsāka lietot alkoholu un smēķēt, par spīti kaitējumam, ko tas varētu nodarīt bērnam.

Lai lasītu tālāk un uzzinātu, kas notika, kad bērns PIEDZIMA, šķir nākamo lapu!

 

Arī pirmie divi viņas bērni bija zēni un acīmredzot trīs zēni Džozijai vienkārši šķita par daudz.

“Es zināju, ka tas var kaitēt bērnam, bet tas mani neapturēja. Dziļi sevī es zināju, ka nesmēķētu un nedzertu, ja zinātu, ka man būs meitene,” viņa stāsta.

Viņa pat uzdrošinājās salīdzināt savu atklājumu, ka ir stāvoklī ar zēnu, nevis meiteni, ar atklājumu, ka saņems Ford markas automobili Audi vietā.

Brīnumainā kārtā, vēlāk tajā pašā gadā viņa dzemdēja veselīgu mazuli… Un izrādījās, ka tā tomēr ir meitene.

Lasi vēl: Šī sieviete nopelnījusi vairāk nekā miljonu no saviem “cukura tētukiem”: mazās meitas plāno darīt tāpat

Nevar teikt, ka pēc meitiņas piedzimšanas Džozijas personība gan būtu daudz mainījusies. Viņa pārtrauca savu ceturto grūtniecību, lai varētu veikt deguna plastisko operāciju. Ārsti iepriekš bija sievietei teikuši, ka operācija būtu pārāk riskanta grūtniecības laikā.

Varam tikai just līdzi bērniem, kuri piedzimuši šai sievietei…

Avots: viralthread.com

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru