Viņa uzņēma piemīlīgu selfiju ar savu mazuli, neko nezinot par traģēdiju, kas sekos tikai pēc dažām stundām…

b90dd5e53e7471ab5ae9441db7352a7e.600x

Korijs un Destinija iepazinās, kad abi mācījās vidusskolā. Viņu starpā uzplauka īsta mīlestība, un pēc trim gadiem viņi apprecējās. Dzīve šķita brīnišķīga un skaista, un drīz viņiem piedzima arī veselīgs un priecīgs dēlēns.

Destinija bija pārliecināta, ka viņu visu triju dzīves turpināsies ilgi un laimīgi, ka abi ar Koriju kopā novecos, vērodami dēlēna Pārkera pirmās un pēdējās skolas dienas, studijas universitātē, saderināšanos… Abi jaunie vecāki cerēja pavadīt ilgu un laimīgu mūžu, un sagaidīt mazbērnus.

Kādu dienu, pirms visa ģimene devās izbraucienā ar auto, Destinija pie vannas istabas spoguļa uzņēma šo attēlu ar savu dēlēnu. Viņai nebija ne jausmas, ka tas būs viņu pēdējais, jo jau pēc dažām stundām visas ģimenes dzīve mainīsies uz visiem laikiem…

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu:


 

Līdzīgi raksti

Viens komentārs

  1. anonīms

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close