Šis vīrietis gadā iztērē mazāk nekā 4 eiro, bet ēd kā karalis un nemaz nekaunās par to!
Mūsdienās labs un kvalitatīvs ediens, pārtikas produkti maksā diezgan dārgi. Lielākajai daļai cilvēku vidēji mēnesi aziet tik pat leila naudas summa kā par dzīvokļa īri un komunālajiem maksājumiem, rezultātā novedot pie tā, ka tev īsti nepaliek pāri naudas, ko iekrāt, un kas tāak noved pie tā, ka cilvēks sāk burkšķēt par to cik viss ir slikti un nekur nav iespējams aizceļot.
Taču šis vīrietis divu gadu laikā ēdienā ir iztērējis aptuveni 10 eiro, bet ēd kā karalis un neparko nesūdzās, bauda dzīvi un par to ko dara nekaunās!
Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu kā viņam tas izdodas!
Tevi noteikti interesēs
- Sinoptiķi apbēdina ar pavasara prognozi: “Diemžēl ziema ir iespītējusies un tik drīz prom neies”
- “Nekad nebiju saskāries ar tādu nekaunību” – pēc paziņu lūguma izmitināja meiteni Rīgas centrā, bet vēlāk nācās palūgt aiziet
- Izīrēju radiem savu Purvciema dzīvokli; vēlāk stipri nožēloju
- Klients ļoti vīlies ‘”Omniva” kurjeru piegādes darbā: “Jau kuru reizi pakas ir metamas ārā”
- “Kā lai pasaka vecākiem, ka naudas restorānam un kino nav” Artūrs jautāja sievai
- Pensionāri nopirka trešo saldētavu “Mums ir pietiekami daudz naudas, bet mums nav pietiekami daudz saprašanas”







