Viņš pavadīja mēnesi, zīmējot plānus savam izgudrojumam un iztērēja apmēram 1000 Ķīnas juaņu (136 eiro), uzbūvējot gultu no materiāliem, kas atradās mājā.
Gulta spēj rotēt 360 grādu apmērā un noturēt tās lietotāju slīpi ļoti asā leņķī, un tikmēr tiek izmantotas arī vibrācijas, ko rada traktora stūra, lai iekustinātu akmeņus. Žū apgalvo, ka tikai 10 gultā pavadītas minūtes dienā piecas dienas pēc kārtas bija viss, ko viņa sievai vajadzēja, lai bez sāpēm izvadītu nierakmeņus.
Informācija par Žū izgudrojumu viņa ciematā izplatījās ļoti strauji, un jau drīz cilvēki sāka lūgt gultu iegādāties vai pagatavot viņiem jaunu.
Lasi vēl: Interesanti – kā cilvēki no rītiem cēlās, pirms tika izgudroti modinātāji?
Viņam nācās piedāvājumus atraidīt, jo Žū nebija licences medicīnas aprīkojuma tirgošanai, taču viņš ļāva ciemata iedzīvotājiem izmantot savu gultu par brīvu. Vismaz trīs Žū ciemata iedzīvotāji apgalvoja, ka viņa gulta palīdzējusi tiem vieglāk atbrīvoties no nierakmeņiem.
Tagad Žū par savu gultu ir ieguvis patentu un cer, ka tā tiks sākta ražot arī masu patēriņam, lai palīdzētu vairāk cilvēkiem atbrīvoties no sāpīgiem nierakmeņiem.
Avots: odditycentral.com
Tevi noteikti interesēs
- “Es to uztvēru personīgi!”: dziedātājs Lauris Reiniks Amerikā piedzīvojis negaidītoby Laura Andersone
- Kāpēc sievietēm nevajadzētu steigties aicināt vīrieti pie sevis mājās — vērtīga pieredze, ko guvuby Rinalds Bergmanis
- Nekad šīs lietas neiznesiet un neatdodiet prom no savas mājas: nākošā “pa pēdām” aizies laime un labklājībaby Laura Andersone