Viņus atlaida pirmajā darba dienā – neticami stāsti, it īpaši #4

working-groups-banner

Tu neticēsi, ka šie cilvēki vispār bija tikuši cauri konkursam un ieguvuši darba vietu.

Kad tu sāc strādāt par skolotāju, nav ieteicams sēdēt stūrī un smieties par spokiem. Tomēr ko tādu izdarījā kāds vīrietis no Kanādas, kurš bija uzsācis skolotāja darbu Dienvidkorejā. Un nav brīnums, ka viņa pozīcija šajā darba vietā saglabājās ļoti īsu laiku.

“Es strādāju par angļu valodas skolotāju Dienvidkorejā, un pirms dažiem gadiem mēs atlaidām skolotāju, kurš bija atlidojis no Kanādas, jau pirmajā dienā tādēļ, ka viņš visu laiku ļoti spokaini smējās, kamēr pasniedza mācību stundas. Pusdienu pārtraukumā viņš sāka pie sevis ķiķināt, tādēļ mūsu priekšnieks viņam pajautāja, kas ir tik smieklīgs. Viņš atbildēja, ka spoki viņam stāsta ļoti smieklīgas lietas, un viņš nevar pārstāt smieties,” saka viņa bijušais kolēģis.

Šis un vēl citi interesanti stāsti ir apkopoti vietnē Reddit. Ir vērts ieskatīties!

Šķir lapu tālāk, lai lasītu vēl citus interesantus stāstus par cilvēkiem, kuri tika atlaisti no darba jau pirmajā darba dienā!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Ieskaties šeit un izmaini savu dzīvi uz visiem laikiem: https://goo.gl/MQAn8g</cite>

    Vari ticēt horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara. Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
    Pirmā iemaksa par labu auto, dzīvokļa kredītmaksājums, dāvanas tuviniekiem, ballīte ar draugiem, atvaļinājums ar ģimeni siltzemju kūrortā, varbūt studiju maksa Universitātē vai iemīļotā sporta nodarbības lielajam bērnam – tas viss ir tepat blakus. Kas teica, ka nevar sasniegt zvaigznes? Vai mēģināsi pasniegties pretī savas Veiksmes pastieptajai rokai?
    Uzdrošinies, sper soli un piepildi savus sapņus!

Pievienot komentāru