Visu ceļu karalis – Land Cruiser

Visas Land Cruiser reljefa atbalsta sistēmas padara to par vienu no tehniski modernākajiem, drošākajiem, patīkamākajiem un vieglāk lietojamajiem četru riteņu piedziņas automobiļiem pasaulē.

Papildus daudzajām jau esošajām sistēmām, jaunieviestais TORSEN® aizmugurējais ierobežotas slīdes diferenciālis (LSD), skats uz reljefu zem automobiļa, skata uz priekšu rotēšana un Multi-terrain monitors (MTM) ar panorāmas skata monitoru vairo pašpārliecinātību, iekarojot sarežģītus reljefus.

Komforts caur meistarību

Komfortu salonā papildina priekšējo sēdekļu ventilācija, aizmugurējo sēdekļu apsilde, automātiska klimata kontrole aizmugurē sēdošajiem pasažieriem, elektriski apsildāms vējstikls, apsildāmas logu mazgātāju sprauslas un vēl lielāks multimediju sistēmas ekrāns. Jaunais braukšanas režīmu komplekts ietver arī Comfort režīmu Premium aprīkojuma līmeņa automobiļiem, kas vēl vairāk uzlabo vienmērīgo gaitu.
Rakstu iesaka –
Avots: toyota.lv


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close