Visu laiku 5 ļaunākie ārsti – tīrās šausmas!

capture

Mūsdienās laikam nevienam nevar uzticēties, pat ne ārstam – pirms došanās pie konkrēta ārsta, lasīsim atsauksmes par viņu.

Šādu pieredzi, kā šiem cilvēkiem, tu nenovēlētu pat ļaunākajam ienaidniekam.

Ārsts, kurš savus pacientus padarīja atkarīgus no recepšu medikamentiem

a99464_sex-doc2

Nu jau ārsta licenci zaudējušas Mladlens Anatoliks no ASV savas augstās kvalifikācijas ietvaros varēja izrakstīt tādus preperātus kā kokaīnu, morfīnu, oksikodonu, metamfetamīnus, utt. Ar laiku viņš saprata, ka to var izmantot savā labā – viņš bez vajadzības izrakstīja saviem pacientiem kādu no atkarību izraisošajiem preperātiem, kam piemīt aprebinošas īpašības – attiecīgi, uz kuriem ātrāk var “uzsēsties”.

Kad pacients manāmi kļuva no tiem atkarīgs, tad ārsts par konkrētu samaksu vai seksuālajiem pakalpojumiem (no sievietēm) šos medikamentus pārdeva pa taisno no savām mājām, kur nereti sarīkoja seksuālu orģiju vakarus. Par saviem pārkāpumiem un iesaistīto pacientu skaitu Anatoliks būtu pelnījis 3 mūža ieslodzījuma termiņus, taču vērienīgās drošības naudas sodu samazināja līdz 10 gadiem.

Lasi vēl: Tīrās šausmas – 10 visu laiku nežēlīgākās sievas. #5 tu vienkārši nespēsi noticēt!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt stāstus par pārējiem ļaunākajiem ārstiem!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close