Ar mūsdienās pieņemto dienas ritmu mēs nopietni ietekmējam savu diennakts ciklu. Mūsu ķermenis nepārtrauc darboties pēc šī ieprogrammētā ritma, un, ja mēs to ietekmējam, tad tas ietekmē visu ķermeni. Rezultātā negatīvais efekts atspoguļosies uz orgāniem.
Lasi vēl: Modinātāji, kas nekad neļaus aizgulēties
Kellijs saka:
Mēs nevaram izmainīt savu 24 stundu ritmu. Tu nevari iemācīties pamosties noteiktā laikā – tavām aknām un sirdij ir citādākas shēmas, un tu liec tām atpūsties divas vai trīs stundas.
Mums būtu jāuztur normāls ritms, kas nekaitē veselībai, ļaujot atpūsties visiem orgāniem. Tas nozīmē, ka ļoti agra celšanās un darba gaitu uzsākšana pirms pulksten 10:00 no rīta ir sevis spīdzināšana.
Pēc iespējas maini savu darba laiku, uzturi normālu ķermeņa ritmu – centies nebūt pārguris, pārstrādājies, atkarīgs no kofeīna, no alkohola, strādāt tajās dienas stundās, kad mums būtu jāguļ – ikvienam vajadzētu dzīvot pēc iespējas produktīvāk, ļaujot atpūsties un izbaudīt ikdienu.”
Izrādās, ka tikai šādā veidā mēs varam būt laimīgi.
Avots: gofitstayfit.com
Tevi noteikti interesēs
- Kāpēc autovadītāji ir sākuši masveidā noņemt deflektorus no automašīnu logiem un vai tas ir aktuāli arī citiem šoferiemby Sandra Ločmele
- Krējumā sautētas vistas sirsniņas – vienkārša, ekonomiska un garda maltīteby Anete Vītola
- Sinoptiķi pastāstījuši, kāds laiks gaidāms pēc 11.maija – patīkamas pārmaiņas netiek solītasby Sandra Ločmele