10 brīdinājuma pazīmes, kas liecina, ka tu uzņem pārāk daudz cukura ikdienā!

Nenoliedzami cukuri ir viens no enerģijas avotiem organismā, taču visu vajag uzņemt ar mēru, lai saglabātu labu organisma darbību un veselību. Atklāsim, kuras ir tās 10 brīdinājuma pazīmes, kas liecina, ka tu uzņem pārāk daudz cukura.

Varbūt tev liekas, ka ikdienā nemaz tik daudz cukura neuzņem, taču mūsdienās rūpnieciski ražotajos produktos cukurs žēlots netiek – attiecīgi, ja arī saldumus ēd reti un kafijai nepievieno cukuru, tas nenozīmē, ka cukurus neuzņem. Kad nākamreiz veikalā pirksi kaut vai maizi, tad pagriez kukulīti uz otru pusi un izlasi uz etiķetes norādīto uzturvērtību. Pievērs uzmanību ogļhidrātiem, kas lielākajā mērā norāda uz cukura klātbūtni produktā – būsi pārsteigts!

Nākamajā lapā uzzini, kuri ir tie organisma sūtītie brīdinājuma signāli, kas liecina, ka tu uzņem pārāk daudz cukura. Atgādināsim, ka pārmērīga cukura lietošana nepalielina tikai cukura diabēta risku, bet arī nodara kaitējumu zobiem, veicina ķermeņa svara pieaugumu, rada organismā skābu vidi, utt.

Lasi vēl: Šī sieviete nopelnījusi vairāk nekā miljonu no saviem “cukura tētukiem”: mazās meitas plāno darīt tāpat

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt brīdinājuma pazīmes, kas liecina, ka tu uzņem pārāk daudz cukura ikdienā!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close