10 dabīgi produkti, kas var aizstāt ibuprofēnu

Kā norādīja Spānijas ģimenes un sociālās farmācijas zinātniskās komitejas prezidents Ņūzs Celles, ir augi, kas,var veikt līdzīgas funkcijas un līdz ar to darbojas kā dabiska alternatīva ibuprofēnam, kad preparāts nav pieejams.

Ibuprofēns bloķē enzīmu, ko sauc par ciklooksigenāzi-2 (COX-2), un ir atbildīgs par iekaisuma, sāpju un drudža nomākšanu. “Ideālā gadījumā te vajag runāt par augu izcelsmes zālēm un aromterapiju. Katrā grupā ir augi vai ēteriskās eļļas, kas var mazināt dažu veidu sāpes.”, atklāj Ņūzs Celles, lai gan viņš brīdina, ka “valda kļūdaina pārliecība, ka augiem nav nekādas blakusparādības vai mijiedarbības ar zālēm, attiecīgi pacientiem ar hroniskām slimībām būtu jāizvērtē vai viņi var uzņemt ārstniecības augu, lai remdētu sāpes vai tomēr nē. ”

Lasi vēl: Ārsti strikti aizliedz darīt ŠO aukstumā – sargi savu veselību!

Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kuri dabīgie produkti var aizstāt ibuprofēnu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close