Daudzas ukraiņu sievietes apprecas ar ārzemniekiem. Sveša valsts, svešvaloda un dažādas tradīcijas rada atšķirīgu domāšanas veidu. Kā ukrainietēm izdodas orientēties pilnīgi svešā vidē? Kas šos imigrantus notur valstī, kas ļoti atšķiras no viņu dzimtenes? Mūsu stāsta varone Tatjana iepazinās ar savu nākamo vīru, kad viņai bija 15 gadu. Un nu jau piecpadsmit gadus šis neparastais pāris ir kopā.
Neparastais pāris – Tatjana un Abu
Tatjanai un viņas vecākiem tas bija pirmais atvaļinājuma ceļojums uz Ēģipti. Meitene iepazinās ar jaunu beduīnu vīrieti. Arābu pasaulē visas nomadu tautas neatkarīgi no to tautības ir pieņemts dēvēt par beduīniem.
Pirms Tatjanas aizbraukšanas jaunieši apmainījās ar kontaktinformāciju. Viņi sazinājās divus gadus. Kijevā meitene sāka mācīties arābu valodu un pat sāka studēt arābu filoloģiju.
LASI VĒL: Viņai piedzima bērns 60 gadu vecumā. Kādu likteni šobrīd piemeklēja māti un meitu
Nākamajā Ēģiptes ceļojumā Tatjana reģistrēja laulību ar Abu. Iespējams, 17 gadu vecumā jūs neinteresētu kultūras atšķirības. Kā stāsta meitene, viņu vienmēr vilkuši Austrumi. Tāpēc sākumā viss bija viegli.
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- Dēls atbrauca ar jaunu džipu, bet mammai atveda piparkūkas, kurām beidzies derīguma termiņš: “Mammu, tās joprojām ir normālas”
- Es jau gribēju precēties ar Kristīni, bet kad redzēju, kā viņa izturējās pret savu dēlu tagad es gribu aizbēgt
- Kāds klients ļoti noskaities uz “Venipak” kurjera rīcību: “Atbilde no viņiem mani sadusmoja vēl vairāk”
- Primadonna Alla Pugačova steidzami tika izsaukta uz Krieviju: medijos izskan arī iespējamais iemesls
- Meteorologs Toms Bricis atklāj, ka šorīt Latvija piedzīvoja dabas fenomenu: ko tas nozīmē turpmākajam gadam
- Aizsaulē aizgājušā režisora Jāņa Streiča meita atklājusi tēva pēdējo gribu un lūdz to visiem cienīt









