15 iemesli, kāpēc sievietes dažreiz pārstāj nodarboties ar seksu ar savu vīrieti: neticēsi!

capture

Viena no biežākajām lietām, par ko vīrieši mēdz uztraukties attiecībās, ir tas, ka pēkšņi otrā pusīte vairs nevēlas – vai varētu sākt nevēlēties – nodarboties ar seksu.

Un kāpēc tā notiek? Mīļotās parasti to nespēj izskaidrot vai arī piedāvā dažādus populārus aizbildinājumus kā “man sāp galva”, “esmu nogurusi”, utt.

Parasti mēs nojaušam, ka īstie iemesli tomēr ir citādi – un tā arī ir. Lūk, 15 sievietes pēc tam, kad viņām uzdots jautājums “Kāpēc jūs reti vai nekad nenodarbojaties ar seksu ar savu otro pusīti?”, beidzot sniegušas patiesi godīgas atbildes par to, kas īstenībā viņas attur no intimitātes.

Lielākā daļa no viņu nosauktajiem iemesliem vīriešiem būs pārsteigums, jo par ko tādu nebūtu spējuši pat iedomāties. Lai vai kā – šis ir jāzina ikvienam vīrietim. Pat jau draudzene tev pagaidām seksu vēl neatsaka, tu nevari zināt, kas notiks nākotnē.

Lasi vēl: Viņš atteica sievai seksu, jo bija noguris. Tā izrādījās lielākā kļūda viņa mūžā

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī, noķer savu veiksmi! https://goo.gl/YAez31

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close