Psihs draugs aplej draudzeni ar degvielu un aizdedzina: kā var būt tik ļauni cilvēki?!

capture

Es nezināju, ka kāds cilvēks var būt tik ļauns.

Ņemot vērā to, ka pēc pārdzīvotā sievietei bija liegta iespēja tiesā liecināt pret savu bijušo draugu, kurš viņu aplēja ar benzīnu un aizdedzināja, Ohaio štatā dzīvojošā sieviete paziņoja, ka ir gatava pieņemt masu medijus savā slimnīcas palātā un pastāstīt, kādas šausmas piedzīvojusi.

Pirmdien Maikls Slegers (41) pieņēmis apsūdzību par ļaunprātīgu dedzināšanu ar paaugstinātu risku, kriminālnozieguma paveikšanu pret Džūdiju Malinovski, kā arī noziedzīga nodarījuma rīku glabāšanu.

Tiesnesis atzina vīrieti par vainīgu un piesprieda viņam maksimālo likumā paredzēto sodu – 11 gadu cietumsodu.

Malinovska (33), kura pēdējos 16 mēnešus pavadīja slimnīcā, atlabstot pēc dzīvībai bīstamu ievainojumu iegūšanas, bija apņēmības pilna liecināt pret Slegeru, tomēr pirmdien pieņemtais spriedums izjauca viņas plānus.

Tā vietā sieviete sniedza personīgu interviju televīzijas kanālam WSYX no savas slimnīcas gultas OSU Veksnera Medicīnas centrā.

3b6aa96700000578-4038146-the_incident_took_place_behind_this_speedway_gas_station_in_gaha-a-7_1481878100103

Atceroties mirkli, kad Slegers pēc strīda aplēja viņu ar benzīnu aiz lielceļa benzīntanka Gahanā (Ohaijo) un aizdedzināja, viņa apgalvo, ka viņa acīs zaigojis „tīrākais ļaunums”.

Lasi arī: 20 šokējoši un tumši noslēpumi, ko precēti cilvēki slēpj no dzīvesbiedriem. Neiedomājami!

Šķir lapu tālāk, lai uzzinātu, kā tas viss notika!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • <cite class="fn">Paņem savu Laimīgo Biļeti jau šodien: https://goo.gl/YAez31</cite>

  Vari ticēt horoskopiem, vari ticēt kam citam. Bet – lai kaut kādu rezultātu sasniegtu, kaut kas jādara.
  Ja neko citu – vismaz nopērc sev loterijas biļeti.
  Kas īpašs – līdz gada beigām ir spēkā īpašais piedāvājums – pērc biļetes (skaits nav ierobežots), biļešu pārdevējs no savas puses tev uzdāvinās otrtikdaudz.
  Veiksmi!
  Starp citu – šīsnedēļas izlozes laimestu savā kontā saņemsi jau ne vēlāk kā nākošā gada pirmajās darba dienās. Tieši laikā, kad svētki ar viesībām, ballēm un dāvināšanām ir krietni patukšojušas maciņu un kontu, vai ne?

Pievienot komentāru