3 gadus veca meitenīte pēkšņi sāka dziedāt pašacerētu, patriotisku dziesmiņu par Latviju – tas ir jāredz

Facebook strauju popularitāti iemantojis kāds ļoti skaits video, kurā 3.5 gadus veca meitenīte pēkšņi sāk dziedāt patriotisku dziesmiņu par Latviju, kuru viņa pati uz vietas izdomājusi. 

Meitenes tētis Facebook aprakstā raksta:

“Pirms 2 gadiem apmēram šajā pat- svētku laikā braucām pa Rīgas ielām un Lūcija, kurai tobrīd bija trīs ar pusi gadu, nemitīgi vaicāja par karogiem, kas plīvo visās malās, Latviju utt..

Piepeši pēc kāda klusuma brīža viņa sāka dziedāt PAŠSACERĒTU dziesmiņu par Latviju. Labi ka izdevās iemūžināt. Reti kaut ko tik personisku lieku šajā lapā, taču priekšnesuma naivums un pozitīvisms motivē dalīties ar Jums, un sveikt visus mūs mūsu svētkos!”

Lasi arī: Meitene no Latvijas jau 10 gadus dzīvo Īrijā – lūk kā viņa runā latviski

Lūk video:

Pirms 2 gadiem apmēram šajā pat- svētku laikā braucām pa Rīgas ielām un Lūcija, kurai tobrīd bija trīs ar pusi gadu, nemitīgi vaicāja par karogiem, kas plīvo visās malās, Latviju utt.. Piepeši pēc kāda klusuma brīža viņa sāka dziedāt PAŠSACERĒTU dziesmiņu par Latviju. Labi ka izdevās iemūžināt. Reti kaut ko tik personisku lieku šajā lapā, taču priekšnesuma naivums un pozitīvisms motivē dalīties ar Jums, un sveikt visus mūs mūsu svētkos! 🇱🇻️🇱🇻️🇱🇻️

Posted by Jānis Stafeckis on Svētdiena, 2018. gada 11. novembris

Avots: runabildes.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Leave a Comment