Nereti nākas dzirdēt aizrādījumus par kāda sociālā tīkla lietošanas paradumiem – visbiežāk par tā izmantošanas biežumu un publicēto saturu. Mēs tev atklāsim, par kurām aktivitātēm sociālajos tīklos nevajadzētu kaunēties.
Ir laiks pārstāt justies vainīgam par to, kā tu izvēlies izmantot savu sociālo tīklu kontus. Cilvēki nereti nosoda citu paradumus, ja tie nesaskan ar viņējiem – aizrāda, ka norādām pārāk daudz informācijas par sevi, dalāmies ar muļķībām, liekam “ne tādas” bildes, utt., taču patiesībā nevienam no mums nevajadzētu kaunēties par savām aktivitātēm sociālajos tīklos, ja paši jūtamies komfortabli ar to, ko tur publicējam.
Lasi vēl: Jūties atkarīgs no sociālajiem tīkliem? Izrādās, ka pie tā vari vainot gēnus!
Pāršķir lapu, lai uzzinātu, kas ir šīs 5 sociālo tīklu aktivitātes!
Tevi noteikti interesēs
- Jāmāk nepieļaut attiecībās šādas situācijas, bet tādas kā Liene ir pilna pasaule – vīrieši gan vainigi ir visi, tikai ne patsby Anete Vītola
- Kaķu superspējas: 8 lietas, ko jūs, visticamāk, nezinājāt par savu mīluliby Laura Blūma
- Mūsu virtuves skapji vienmēr ir nevainojami tīri, nekādu tauku, netīrumu un lipīgo slāņu – viegls veids, ātri tos nomazgātby Jeļena Kuzmenko