9 pretīgas pazīmes, ka jūsu attiecības ir sasniegušas augstāko komforta līmeni. Ja spēj #4, esi īsts vīrietis

1

Attiecību pirmā fāze ir skaista. Tu centies vienmēr izskatīties glīti, savest kārtībā savu ārieni pirms katras tikšanās un noslēpt visu, kas tevī ir pretīgs. Tu pat neelpo viņas virzienā, ja neesi nesen tīrījis zobus. 

Un arī viņa cenšas tikpat ļoti.

Tomēr, laikam ritot, lietas mainās. Kad jūsu attiecības sasniedz augstāku komforta līmeni, tu vari sākt izturēties viņas klātbūtnē normāli. Un pamazām jūs atklājat viens otram savu pretīgo pusi. Bet tieši, cik labi jūs tiekat ar to galā, parāda, cik spēcīgas ir jūsu attiecības.

Izlasi 9 pazīmes, ka jūsu attiecības ir sasniegušas augstāko komforta līmeni – ja jūsu attiecībām atbilst vismaz lielākā daļa, tad varat būt droši: jūs patiesi mīlat viens otru un esat uz pareizā ceļa!

1. Skūšanās nav obligāta prasība

Ja jūs abi kopā jūtaties komfortabli, varat skūties tikai tad, ja paši to vēlaties. Nav nekāda spiediena vienmēr būt perfekti gludam visās iespējamās vietiņās visu cauru gadu. Neviens vērtīgs partneris nepametīs savu otru pusīti nedaudz lieku matiņu dēļ.

Lasi vēl: Psihiatri apstiprina, ka šie 7 ieradumi garantē lieliskas attiecības ar mīļoto cilvēku!

Lai izlasītu pārējās, šķir nākamo lapu!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Zane

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close