Kāda sieviete adoptēja neparastu meiteni, kuru neviens negribēja. Pateicībā meitene izglāba savas jaunās mātes dzīvību

Draugi, šis stāsts mani pārsteidza no pašiem kāju pirkstiem līdz matu galiem!

Kad Lerija un Džekijs Kriceki pirmo reizi satika brīnišķīgo mazu bērnu, kurš uz visiem laikiem mainīja viņu dzīvi, viņiem bija trīs pusaudži: Kellija, Marks un Mets. Džekijs un Lerija abi bija iesaistīti kopienas aktivitātēs, izbaudīja savstarpēju sadarbību un mudināja savus trīs bērnus darīt to pašu. Kādā nedēļas nogalē pāris, brīvprātīgi strādājot vietējā patversmē, nenojauta, kāda viņiem būs šīs vizītes nozīme.

Tikšanās ar Hannu.

Viņi ieradās agri un palīdzēja patversmē iekārtot dažādas apciemošanas kabinetus adoptētājiem. Katrs no viņiem rūpīgi izklāja informāciju uz tabulām, nenojaušot, ka viņiem tā būs nepieciešama. Vēlāk tajā pašā dienā medmāsa iznesa bērnu saules gaismā, un viņa drīz vien atradās Džekija rokās. Pēc Lerija teiktā: “Viņa neatlaidās, likās, ka viņa viņu pazīst jau ilgu laiku.” Tieši šajā brīdī pāris saprata, ka viņiem ir pienācis laiks adoptēt bērnu.

Saruna ar bērniem.

Lai gan Džekijs un Lerija zināja, ka saruna būs sarežģīta, viņus tomēr satrieca viņu trīs pusaudžu bērnu atbildes. Viņi bija sajūsmā. Ikvienam bija interese par to, kā būtu, ja būtu jaunāks brālis vai māsa. Hanna tika sagaidīta mājās ar mīļiem apskāvieniem un gaišiem smaidiem, tiklīdz bija pabeigts adopcijas process. Tomēr Hannai ir noslēpums, kuru viņa neatklās, kamēr nebūs daudz vecāka.

Pieaugt.

Hanna bija trakulīga pusaudze, kurai patika spēlēties un skraidīt kopā ar brāļiem un māsām un suni. Viņas ģimene bija kā pasakā; viņas vecāki un brāļi un māsas bija laipni un izpalīdzīgi. Viņa bija tāda pati kā jebkurš cits bērns. Tomēr drīz viņai bija jāiet uz skolu. Mazā meitene vēlējās iepazīties ar jauniem cilvēkiem un doties uz jaunām vietām.

Skolas dzīve.

Kad tajā septembrī sākās skola, Hanna nevarēja vien sagaidīt, kad varēs doties uz skolu. Viņa bija sajūsmā par iespēju spēlēties ar sava vecuma bērniem. Sākumā Hannai skolas dzīve šķita vienkārša, taču drīz viņa sāka uzzināt dažas lietas par sevi. Viņa tika audzināta ievērojami savādāk nekā citi bērni. Tomēr Džekijam un Lerijai bija vēl viena problēma; viņi juta, ka mazajam bērnam drīz būs jāsaskaras ar sarežģītiem jautājumiem.

Atzīšanās.

Viņa atpazina atšķirības starp viņu un viņas brāļiem un māsām, bet pieņēma, ka tas ir vecuma dēļ. Diemžēl viņa uzzināja, ka iemesls nebija vecuma atšķirība, un viņai bija daudz jautājumu saviem vecākiem. Tagad Džekijam un Lerijai vajadzēja stāties pretī savām bailēm. Viņi zināja, ka šī diena pienāks. Hanna raudāja, prasot dzirdēt patiesību. “Kāpēc es esmu savādāka?” Viņas vecākiem vajadzēja attīrīties. Džekijs un Lerija uzsmaidīja savai meitai un pastāstīja meitenei, cik viņa ir unikāla.

Larona sindroms.

Viņa bija viena no 100 slavenajām personām visā pasaulē, kas saslima ar šo slimību. To sauca par primitīvo pundurismu. Šī ir unikāla un ļoti reta pundurisma forma. Taču viņas sīkais augums nav vienīgais. Viņa piedzima ar šo stāvokli, un vidējais paredzamais dzīves ilgums cilvēkiem ar šo stāvokli ir 30 gadi. Tā rezultātā Hannai bija jārisina dažādas satraucošas problēmas, kuru dēļ bieži bija nepieciešama hospitalizācija un pastāvīga aprūpe, jo viņa piedzīvoja vieglu vai smagu hronisku diskomfortu.

Vidusskola.

Kamēr Hanna ar nepacietību gaidīja došanos uz skolu, pārējai ģimenei bija nedaudz atšķirīgas sajūtas. Viņi baidījās, ka cilvēki, kas viņu nepazīst vai nesaprot, izturēsies pret viņu slikti.

Lasi vēl: Kāpēc kaķis ierodas svešā mājā? Ko nozīmē klaiņojoša dzīvnieka kažokādas krāsa?

Viņi nebija pārsteigti, kad daži no viņas klasesbiedriem pret viņu izturējās slikti, apsaukāja un uzmācas. Tas pusaudzim, kurš bieži tika salīdzināts ar bērnu, skolas dzīvi padarīja ārkārtīgi sarežģītu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu turpinājumu…

Leave a Comment