Parasti mēdz teikt, ka katra sieviete ir mīkla, kuru vīrietim nekad nav lemts atklāt. Taču jaunais rakstnieks vārdā Vjačeslavs Prahs ir gatavs par to pastrīdēties.
Viņš apgalvo, ka sievietes ir atvērtas būtnes, kuras vienmēr saka visu, ko vēlas. Ir jāiemācās viņās klausīties. Īsais, taču ārkārtīgi aizkustinošais Praha stāsts “Es iemācījos dzīvot ar sievieti” internetā lasīts jau simtiem tūkstošiem reižu.
Arī mūsu redakcija sniedz jum šodien iespēju tajā ieskatīties.
“Es iemācījos dzīvot ar sievieti. Tas nav tas pats stāsts, par ko raksta romānos. Piemēram, es nezināju, ka garie sieviešu mati ir ne tikai rets skaistums, kas apvij viņas vidukli, sievišķību un šarmu. Tā ir akurāta izturēšanās no manas puses. Ja viņa man guļ blakus gultā, pirmais, par ko man jāpārliecinās, pirms lieku galvu uz spilvena, lai viņai pieglaustos – ka uz spilvena nav viņas mati. Ar laiku tas kļūst par pieradumu.”
Lasi vēl: Vai izmēram ir nozīme? Sievietes saka jā!
Šķir lapu tālāk, lai turpinātu lasīt stāstu!
Tevi noteikti interesēs
- Kāpēc sievietes neaiziet no vīriešiem, ar kuriem jūtas slikti: Mihaila Labkovska atbilde, kuru vērts bija izlasīt vēlreizby Rinalds Bergmanis
- Atklāta detalizētāka informācija par “Latvijas bagātākā pensionāra” pensiju; arī citi turīgākie saņem ievērojamas summasby Rinalds Bergmanis
- Vasara gandrīz galā: ciklons no Atlantijas okeāna, aukstuma viļņi, spēcīgas lietavas – kāds būs augustsby Sandra Vīgante