Veterinārārsti ir izglābuši būtībā “sasaldētu un nereaģējošu” kaķi, kas atradās zem sniega kalna, raksta britu laikraksts Daily Mail.
Flafija, kas dzīvo Kalispellā, Montanā kopā ar saviem saimniekiem, tika atrasta pagājušajā ceturtdienā, un tajā brīdi viņas parasti apjomīgo kažoku klāja ledus.
Pilsēta valdīja sals, un temperatūra svārstījās no -1 līdz -8 grādiem, kas radīja ledaino miglu, kā arī pamatīgu sniegu.
Ekstrēmie laikapstākļi izrādījās pārāk smagi priekš kaķa, kurš bija iecīnījis staigāt brīvā daba. Un pēc tam, kad viņa tika atrasta, bija jāsteidzas uz Kalispellas dzīvnieku klīniku.
Dr. Dževons Klārks, kurš strādā klīnikā, atceras, ka tad, ka Flafija pirmo reizi tika atvesta uz klīniku, viņas temperatūra bija tik zema, ka to pat nevarēja reģistrēt termometrs, kura apakšējais diapazons bija 90 grādi.
Lasi arī: Studente no Latvijas vasaras laikā ASV nopelna 60 000 eiro – lūk kā
Kaķiem parasti ir temperatūra ap 101 grādu, Dž.Klārks paskaidroja ABS news.
Izmantojot siltu ūdeni un segas gandrīz divas stundas, kaķa temperatūra joprojām palika zema.
Šķir otru lapu, lai redzētu kā kaķis izskatījas pēc tam, kad viņu “atkausēja”, un kā kaķis izskatās/ jūtas tagad
Tevi noteikti interesēs
- Mājsaimniecībām jāveic viena noteikta pārbaude – būtiskākā informācija, kas jāņem vērā iedzīvotājiem
- “Kas mums ir bagātība, tas jums ir nabadzība”: amerikāņa iespaidi par Latvijas ciemu
- Mans kaimiņš, kurš gadiem ilgi mani atbalstīja, aiz sevis atstāja noslēpumu, ko atklāju tikai pēc viņa aiziešanas
- Rozes, lilijas vai saulespuķes: noskaidro savas dvēseles liktenīgo ziedu saskaņā ar savu dzimšanas dienu
- 5. novembrī debesis izgaismos Super “Bebru” Mēness: viens no spožākajiem un iespaidīgākajiem šajā gadā
- “Lāci no cūkas vairs neatšķir!”: piektdien Ogres novadā manīts brūnais lācis, tomēr šī “tikšanās” beigusies nelāgi







