Desmit istabas augi, kas ienesīs mīlestību jūsu dzīvē; istabu augi, kurus vajag turēt savā mājoklī 

Cilvēki bieži grib zināt – kādus  istabu augus vajag turēt savā mājoklī. 

Augi ir ne tikai brīnišķīgs rotājums mūsu mājoklim, lai gan tie pilda svarīgu estētisko funkciju. Jau kopš seniem laikiem uzskatīts, ka ikvienam ziedam ir sava enerģētika un tā atrašanās mājās var ietekmēt mūsu dzīvi un kardināli to izmainīt.

Ja tev patīk istabas augi un tu nespēj iedomāties savu dzīvi bez to skaistuma, kāpēc gan nepavērst tos sev par labumu? Vairākiem augiem piemīt īpaši spēcīga enerģētika: tie spēj ienest tavā miteklī laimi, mīlestību, harmoniju, omulību un labklājību. Kuri tad ir šie augi?

1. Spatifīlas
Spatifīlas ziedu ne velti dēvē par “sievietes laimi”. Vientuļi cilvēki, kas savās mājās ieviesīs šo augu, noteikti satiks savu otro pusīti. Savukārt jaunie pāri, kas vēlas tikt pie bērniņa, jau drīzumā sagaidīs ģimenes pieaugumu. Kopumā šis augs vienmēr atnes mīlestību un savstarpēju sapratni jebkurā mājoklī, ļauj izvairīties no strīdiem un konfliktiem un veicina vispārēju harmoniju.

Līdztekus tam, ka vijolītei ir ļoti skaisti ziedi, tā spēj ietekmēt mūsu ģimenes labklājību. Mājokļos, kur aug vijolīte, vienmēr noplok strīdi un konflikti. Tāpat vijolīti uzskata par mūžīgas un tīras mīlestības simbolu, tāpēc ir ieteicams, lai to mājās turētu jauni pāri un vientuļi cilvēki, kam vientulība jau sen apnikusi.

3. Hibisks jeb Ķīnas roze
Šis augs tiek uzskatīts par mīlestības un kaislības simbolu. Tas būs noderīgs vientuļām sievietēm, jo noskaņos viņas uz laimīgas mīlestības viļņa, kā arī ģimenēm, kas vēlas saglabāt siltas, maigas un, protams, kaislīgas attiecības.

4. Vaska puķe jeb hoija


Daudzās valstīs šis augs ir mīlestības simbols un tiek dāvāts 14.februārī kā Valentīndienas velte. Īpaši labvēlīgi tas ietekmē ģimenes laimi tad, kad aug guļamistabā – tur hoijas enerģētika pastiprinās, palīdz izvairīties no konfliktiem un panāk pāra absolūtu savstarpēju saprašanos.

Lasi arī: Sens tibetiešu tests. Jāatbild tikai trīs uz jautājumi, bet rezultāts ļoti pārsteidzošs!

5. Mirte
Nupat precētiem pāriem šis augs palīdz padarīt laulību laimīgu un veiksmīgu, ģimenēs tas ienes harmoniju un laimi. Vairākās valstīs tieši mirtes tiek dāvinātas jaunlaulātajiem kāzās, jo šā auga enerģētika padara to par patīkamu un noderīgu velti.

 

Šķir otru lapu, lai uzzinātu par pārējiem pieciem istabas augiem

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru