Endziņš beidzot izstāsta, kā tieši nokļuvis ringā ar profesionālo bokseri, kurš viņu iekaustīja; Patiesība ir savādāka nekā daudzi domāja

Latvijā bēdīgi slavenai Niks Endziņš, kurš sliktu slavu iemantoja izplatot dažādas baisas viltus ziņas par notikumiem Latvijā, izstāstījis, kā tieši nokļuvis ringā ar profesionālo smagsvara bokseri, kurš viņu pamatīgi iekaustīja. 

Endziņš apgalvo, ka ticis iegāzts, un nemaz nav nojautis par to, kādi nodomi ir Zutim. To Endziņš stāsta sarunā ar vienu no Youtube projekta EdartTV autoriem (pilns video raksta otrajā lapā).

Dzetlmenis.lv jau ziņoja, ka sociālajos tīklos īstu ažiotāžu sacēlis video, kurā redzams, kā boksa ringā “sparinga mača” laikā profesionāls bokseris Kristaps Zutis iekausta par viltus ziņu “tēvu” Latvijā dēvēto Niku Endziņu.

N. Endziņš bēdīgu slavu iemantoja ar viltus ziņu izplatīšanu sociālajos tīklos –  par to viņš pavadīja trīs mēnešus aiz restēm līdz tika atbrīvots no apcietinājuma, piemērojot viņam drošības līdzekli – nodošana policijas uzraudzībā, kā arī aizliegums izbraukt no valsts. Šausmīgākā no Endziņa viltus ziņām bija par tirdzniecības centra Alfa sabrukšanu.

Šī ziņa izraisīja īpaši lielu sašutumu un dusmas sabiedrībā. Izskatās, ka tieši par šo nodarījumu arī “atriebās” bokseris Zutis, kurš “cīņas” laikā Endziņam, kurš lūdzās “pietiek!”, atcirta – “par bērniem, kas mirst, nepietiek rakstīt?” un turpināja izdarīt spēcīgus sitienus!

Video ar šo iekaustīšanu Facebook noskatīta jau vairākus simtus tūkstošu reižu, un cilvēki atstājuši simtiem komentārus!

Vairums atbalsta Zuti un viņa rīcību, norādot, ka Endziņš bija pelnījis šādu attieksmi. Citi savukārt norāda, ka sodu Latvijā piespriež tiesa, un ja katrs pats ies spriest savu “tiesu”, tā būs anarhija.

Lasi arī: Anita samaksāja 8 tūkstošus eiro priekšapmaksu, bet palika bez mājas un bez naudas

Kas tieši notika PIRMS “cīņas”?  

“Man iegāza un ievilināja ringā” – sarunā stāsta N. Endziņš. Sparinga cīņu esot noorganizējuši pats Zutis, un viņa gaidāmas “Kiviča cīņas” organizatori. Arī paši organizatori esot šokā par notikušo, jo neviens neesot nojautis, kas Zutim esot padomā.

Šķir otru lapu, lai noskatītos video

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru