Huawei: Digitālā transformācija nodrošina uzņēmumiem un valdībām piekļuvi lielākam izaugsmes potenciālam

Līdz ar strauju informācijas un komunikāciju tehnoloģiju (IKT) attīstību, gan uzņēmumu, gan valdību dienas kārtībā arvien biežāk parādās digitālās transformācijas jautājumi.

Tas nepārprotami liecina par IKT nozares izaugsmes potenciālu. Par to, kā šo potenciālu plānots attīstīt, pastāstīja viens no nozares līderiem – Huawei, iepazīstinot ar savu nākotnes vīziju ikgadējā konferencē Huawei Connect 2020. Iezīmējot nākamos attīstības soļus, uzņēmums paziņoja, ka arī turpmāk tas nodrošinās klientiem un sadarbības partneriem visus nepieciešamos tehnoloģiskos risinājumus, kas atbilst viņu vēlmēm un vajadzībām. Turklāt, pateicoties sinerģijai piecās tehnoloģiskās jomās, Huawei turpinās veidot spēcīgu digitālo ekosistēmu, kas daudzām nozarēm pavērs jaunas iespējas.

2020.gadā, pateicoties 5G tīkla attīstībai, ievērojamu izaugsmi piedzīvoja tādas IKT jomas kā globālā savienojamība, mākoņtehnoloģijas, mākslīgais intelekts (MI), inovatīvā skaitļošana un rūpnieciskās iekārtas. Tieši šīs piecas jomas un to savstarpējā sinerģija būs gan Huawei, gan arī visas IKT nozares turpmākās attīstības pamatā, uzskata eksperti. Tas palīdzēs radīt jaunas vērtības arī citur, piedāvājot praktiskus risinājumus un know-how visdažādākajām nozarēm – rūpniecībai, transportam, izglītībai, finansēm, lauksaimniecībai u.c.

“Digitālā transformācija spēj nodrošināt milzīgu izaugsmes potenciālu visās nozarēs. Ieguldot vienu dolāru digitālajās tehnoloģijās, digitālās transformācijas rezultātā peļņā varam atgūt jau trīs dolārus. Kā piemēru var minēt Ķīnu. Pagājušajā gadā digitālā ekonomika veidoja apmēram trešdaļu no valsts kopējā IKP un divas trešdaļas no tās kopējās ekonomiskās izaugsmes. Tāpēc ir likumsakarīgi, ka digitalizācijas pieprasījums no valdībām un uzņēmumiem turpina pieaugt,” konferences atklāšanas uzrunā teica Huawei priekšsēdētājs Go Pins (Guo Ping).

Izvirzot par savu prioritāti un Huawei Connect 2020 vadmotīvu jaunu vērtību radīšanu, attīstot sinerģiju piecās tehnoloģiskajās jomās, uzņēmums apliecināja arī gatavību turpināt tajās investēt. Tā globālās savienojamības jomā Huawei piedāvāja “gudro sakaru” konceptu, izvirzot par mērķi hiperautomatizēta tīkla izbūvi, kas nodrošinās visuresošo pieslēgumu ar ātrumu 1 GB un stabilu sakaru kvalitāti.

Skaitļošanas jomā uzņēmums apņēmies nodrošināt klientiem daudzveidīgu skaitļošanas jaudu, atdalot programmatūru no aparatūras, lai pielāgotu risinājumus dažādām datu apstrādes prasībām, t.sk. x86 un Kunpeng. Savukārt Huawei mākoņpakalpojumi jau tagad aptver 23 reģionus visā pasaulē un sadarbību ar vairāk nekā 1,5 miljoniem izstrādātāju.

Mākslīgā intelekta jomā uzņēmums plāno veicināt šo tehnoloģiju integrāciju galvenajās valdību un uzņēmumu biznesa sistēmās, izmantojot savus unikālos risinājumus un datus, un turpinot attīstīt jaunas MI sistēmas.

“Mēs ticam, ka sadarbība šajās piecās tehnoloģiju jomās paver jaunas iespējas ne tikai mūsu uzņēmumam, bet vēl svarīgāk – visai nozarei. Huawei radīto tehnoloģisko jaudu ir aicināts izmantot ikviens sadarbības partneris. Kopā mēs varēsim sasniegt daudz vairāk un radīt lielāku pievienoto vērtību arī mūsu klientiem,” uzsvēra Go Pins.

Noslēdzot pirmo konferences dienu, Huawei priekšsēdētājs atskatījās uz 2020.gada izaicinājumiem un iedrošināja klātesošos nepadoties grūtību priekšā, citējot slaveno dzejnieku Voltu Vitmenu: “Turiet savu seju vienmēr pret saules gaismu – tad ēnas paliks aiz muguras”.

BALTIC CONNECT – 22. – 23.oktobrī:

Iespēja satikt galvenās Huawei runas personas, nozares ekspertus un sadarbības partnerus tiks nodrošināta arī Baltijas valstīm. Huawei aicina ikvienu interesentu rezervēt š.g. 22. – 23.oktobri, lai piedalītos konferencē Baltic Connect. Pasākuma mērķis ir palīdzēt klientiem un partneriem orientēties notiekošajās izmaiņās, dalīties ar pieredzi un, darbojoties kopā, radīt jaunas vērtības. Papildu informācija par klātienes pasākumu un tiešsaistes pieslēgumu sekos tuvākajā laikā.

Par HUAWEI CONNECT 2020 konferenci:

HUAWEI CONNECT 2020 ir ikgadējs vadošais pasākums, ko globālajai IKT nozarei organizē tehnoloģiju uzņēmums Huawei. Tas norisinās Šanhajā no 2020.gada 23. līdz 26.septembrim. HUAWEI CONNECT ir atvērta platforma, kas ir izveidota ar mērķi palīdzēt klientiem un partneriem orientēties notiekošajās izmaiņās, dalīties ar pieredzi un, darbojoties kopā, radīt jaunas vērtības. Šī gada konferencē Huawei atklāj nozares digitalizācijas tendences un iespējas, demonstrē progresīvas IKT tehnoloģijas, produktus un risinājumus, kā arī dod iespēju paraudzīties uz kopīgi radīto inovāciju “augļiem” no cita skatu punkta, daloties ar labākajiem praktiskajiem piemēriem digitālās transformācijas jomā.

Papildu informācijai: https://www.huawei.com/en/events/huaweiconnect2020/

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru