Dzīve ir pierādījusi, ka ne vienmēr izcilnieki un teicamnieki skolas laikā, ir ļoti centīgi un spējīgi arī turpmākajā dzīvē.
Zināšanas ir nepieciešamas un laba informācijas apguve/ iegaumēšana ir tikai pluss, bet kāpēc skolas “sliņķi” bieži vien dzīvē ir daudz veiksmīgāki? Sabiedrībā valda uzskats, kuram ļoti labprāt ir sekojuši arī mūsu vecāki, ka, ja tu saņemsi labākās atzīmes skolā un absolvēsi skolu ar izcilību, tad ir garantēts, ka tu iegūsi labi apmaksātu darbu un dzīvosi laimīgi.
Lasi arī: Kā dzīvoja, un kā tagad dzīvo slavenais Maiks Taisons!
Tomēr, dzīve rāda, ka skolēni, kuri ar grūtībām spēja pabeigt skolu ir daudz veiksmīgāki un laimīgāki savās dzīvēs. Kāpēc tas tā ir?
Lai uzzinātu iemeslus, šķir nākamo lapu!
2. apgalvojumam šo to piebilstot… ne jau tamdēļ, ka nevar tās stipendijas dabūt. Ja reiz interese par savu to nozari ir ātrāk, tad arī darbs atradīsies ātrāk.
bet tas darbs ir tava dzīve, kam veltīt savu veselību, dzīvi, laiku, naudu
raksta saturs un kvalitāte… nav pārsteigums kāpēc neviens neapmeklē dzentlmenis.lv, lai uzzinātu ko jaunu/interesantu.
Salīdzinot ar iepriekšējiem gara darbiem, šo vismaz iespējams izlasīt līdz beigām.
Bet Tu tak nāc un lasi!
Savā ziņā var piekrist, bet divi lieli BET.
Labie skolnieki drīzāk mācās, jo viņiem patīk gūt zināšanas kā tādas, paplašināt redzesloku, – ne jau darba dēļ.
Dabūt labi apmaksātu darbu, nenozīmē, ka cilvēks būs laimīgs. Laimes pamats ir pavisam cits.
tādi mūsdienās ir maz. Lielākā daļa mācās labi, jo padodas, nav jāpiepūlas, un ir tādi, kurus spiež vecāki un tā tālāk.
Man ir trīs augstākās izglītības.
Kārtējais bullshits
Protams, bullshits. Piemēram, Bils Geitss nebūt nepameta universitāti dēļ sliktām sekmēm – tieši otrādi, viņš bija izcilnieks. Vienkārši, viņš nolēma koncentrēties uz savu jaundibināto firmu. Pēc viņa paša vārdiem, tas nebūt nebija viegls lēmums, tāpēc ka firmas nākotne tobrīd bija ļoti neskaidra.
Daļa taisnības tajā visā ir. Ja vien neesi dzimis ģēnijs, lielākā nozīme ir rakstura īpašībām, nevis prāta spējam. Vari sākt strādāt jau 18 gaods, bet, ja nebūs ambīciju, godkāres un labu komunikācijas spēju, visticamāk nekur diži augstāk par to pašu pirmo amtu nemaz arī netiks.
kas tas par daunismu kaa vispaar var dabuut to otro lapu vaaks vienkaarshi haha
Un, protams, vai to var uzskatīt par pārateigumu, ka kārtējo reizi, runājot par izlgītību u.tml., tiek pieminēts Stīvs Džobs vai Bils Geits. Vai tas, ka ir tikai daži veiksmes stāsti, jau nav pierādījums vien?
Mums viens tāds ” veiksmes stāsts” ir priekšnieks( pateicoties sakariem)… Dod Dievs jums ko tādu nepiedzīvot….