Mēs arī rūpīgi pārbaudām, vai zaros nav uztūkuši pumpuri, ja tādi ir, mēs noplēšam pumpurus un sadedzinām.
Nākamais solis ir nogriezt zaru galotnes 45 grādos, 10 centimetros vai saskaitīt 2 pumpurus un nogriezt tos 1 centimetru no paša pumpura. Es to daru, lai tas labāk krūmos, kas nozīmē, ka nākotnē būs daudz vairāk ražas.
Pēc rūpīgas apskates un apgriešanas apstrādāšu upeņu krūmus pret sli**bām.
Neatvērtus pumpurus apstrādāju ar 3% Bordo maisījumu Uz 10 litriem ūdens, 300 gramiem vara sulfāta un Bordo maisījumu.
Mēs kultivējam krūmus un zemi ap tiem.
Uztūkušajiem pumpuriem, kad lapu čiekuri jau ir redzami, izmantojiet vājāku šķīdumu – pietiek ar 1% Bordo maisījuma šķīdumu. Uz 10 litriem ūdens 100 grami vara sulfāta un Bordo maisījuma.
Piebarošana
Kā pirmā barošana jāņogām ir nepieciešams slāpeklis, lai audzētu zaļo masu. Varat izmantot urīnvielu (atcerieties, ka urīnvielu lieto augstākā temperatūrā), amonija nitrātu, visu, kas jums ir.
Pagaidām izmantošu amonija nitrātu, mūsu temperatūra svārstās. Es ņemu 30 gramus amonija nitrāta uz 10 litriem ūdens. Es ūdeni zem krūma apli ap stumbru. Ja nevēlaties jaukties, vienkārši izkaisiet mēslojumu zem krūma un kārtīgi iestrādājiet to zemē.
Vēl dažos vārdos es jums pastāstīšu, kā ātri iegūt jāņogu stādāmo materiālu. Man ir divas metodes, kuras es izmantoju.
1. Spraudeņus nogriežu, slīpi ieduru zemē, laistīšu un gaidu, kad parādīsies saknes, lieliski iesakņojas, iesaku tiem, kas nav mēģinājuši.
Lasi vēl: Nebija labas zemeņu ražas, līdz uzzināju svarīgo pavasara pabarošanas smalkumu.
2. Piespraudiet zemē jāņogu zaru, to nenogriežot, tas tikpat ātri iesakņosies, pēc tam izrakt sakņu zonā, nogriezt un iestādīt pastāvīgā vietā.