Jauda un elegance: atlētiskais Opel Grandland X

Riselsheima / Sansebastjana. Modernas, dinamiskas līnijas, stilīgs apvidus auto izskats un augsta sēdvieta ar labu, SUV raksturīgu, visaptverošu redzamību, kā arī virkne labāko tehnoloģiju, un arī daudz vietas un augsts komforts līdz pat pieciem piedzīvojumu kāriem pasažieriem – tas ir jaunais Opel Grandland X. Jaunpienācējs ir patiess sāncensis plaukstošajā SUV segmentā. Kopumā Eiropā šis segments ir palielinājies no septiņiem procentiem 2010. gadā līdz gandrīz 20 procentiem šogad. Ideāli aprīkots, jaunais Grandland X nonāk tirgū kā trešais Opel X ģimenes loceklis. Tas pievienojas Opel Crossland X un bestselleram Opel Mokka X.

Grandland X brauc tikpat dinamiski kā tas izskatās, un visvairāk par visu tas sniedz drošu braukšanas prieku visa gada garumā uz jebkura seguma. Tas ir arī pateicoties papildaprīkojumā pieejamajai elektroniskajai IntelliGrip sistēmai, kas nodrošina lielisku saķeri ar ceļu dažādās braukšanas situācijās. Vadītājam ir iespēja izvēlēties piecus braukšanas režīmus. Sistēma pielāgo griezes momenta sadalījumu uz priekšējiem riteņiem, vajadzības gadījumā atļauj izspolēt un ar automātisko pārnesumkārbu noregulē pārslēgšanās punktus un droseles reakciju. Tas nodrošina vislabāko vilkmi un stabilu vadību neatkarīgi no tā, vai Grandland X brauc pa sniegu, dubļiem, smiltīm vai slapju segumu.

Grandland X piedāvā arī pirmās klases ultramodernās palīdzības sistēmas, kas braukšanu padara vēl relaksējošāku: priekšējās sadursmes brīdinājuma sistēma ar gājēju atpazīšanas funkciju un autonomo avārijas bremzēšanas opciju, vadītāja miegainības noteikšanas sistēma, uzlabotais parkošanās asistents un 360° kamera ir tikai daži piemēri. Papildu sistēmas, piemēram, automātiskā kruīza kontrole ar apturēšanas funkciju, kas uztur izvēlēto ātrumu un attālumu līdz priekšā esošajam transportlīdzeklim un bremzē līdz pilnīgai apstādināšanai vai, ja nepieciešams, paātrina Grandland X, vēl vairāk uzlabo drošību. Jaunā Grandland X izcilo drošības līmeni, piešķirot piecas zvaigznes, nesen apstiprināja Euro NCAP. Jaunais Opel SUV nopelnījis labas atzīmes visās četrās drošības kategorijās – pieaugušo pasažieru aizsardzībā, bērnu pasažieru aizsardzībā, gājēju aizsardzībā un drošības palīdzības sistēmās.

Opel no jauna apstiprina līdera pozīciju apgaismes tehnoloģiju laukā, pēc izvēles aprīkojot Grandland X ar spilgtu braukšanas gaismu, pateicoties LED adaptīvā priekšējā apgaismojuma (AFL) lukturiem. Tādas funkcijas kā, piemēram, pagrieziena gaisma, tālo gaismu palīgsistēma un automātiskā nolīmeņošana garantē optimālu ceļa apgaismojumu visās situācijās.

Papildus pieejamajai elektroniskajai IntelliGrip saķeres kontrolei un daudzām vadītāja palīdzības sistēmām, arī dzīvīgie dzinēji veicina braukšanas prieku ar Grandland X. Sākotnēji ir pieejami divi dzinēji ar izcilām CO2 emisijām – būtiski nodokļu ietaupījumiem un ekonomiskai efektivitātei. Abus dzinējus var kombinēt ar mūsdienīgu sešpakāpju mehānisko vai ar berzes optimizētu sešpakāpju automātisko pārnesumkārbu un standarta komplektācijā ietilpst Start / Stop sistēma.

Rakstu iesaka:
Avots: opel.autofavorits.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru