Jelgavas novada pašvaldība īstenojusi nelegālas būvniecības objekta piespiedu nojaukšanu, kas ir nebijis gadījums Latvijā

Jelgavas novada pašvaldība īstenojusi nelegālas būvniecības objekta piespiedu nojaukšanu, kas ir nebijis gadījums Latvijā, ziņo portāls la.lv. 

Parasti, ja pat lemts par patvaļīgas būvniecības objekta nojaukšanu, to īsteno pats īpašnieks, taču šajā gadījumā tā organizēta ar vairāku dienestu iesaisti, “ņemot vērā īpašnieku ignorējošo attieksmi domes un tiesas lēmumu izpildei”, norāda pašvaldība.

Māja tika uzcelta bez būvatļaujas, jo zemes gabals Lielupes aizsargjoslā un ir plūdu apdraudēts. Sarakste ar īpašniekiem un tiesvedības ilgst kopš 2010.gada.

Lasi arī: “Neko labāku šovā neesmu dzirdējis!” Kam paklanās “X Faktora” žūrija?

Dienu pēc mājas piespiedu nojaukšanas, domē portālam “la.lv” sacīja, ka īpašnieki nav vērsušies ar lūgumu piešķirt dzīvojamo platību. Ēkas īpašniecei ar dzīvesbiedru piederot arī cits īpašums, kas nozīmējot, ka “Luģi 1” nojaukšanas gadījumā cilvēki nav pakļauti palikšanai bez pajumtes.

Mājas jaukšanas laikā tika atrastas gan šautenes, gan patronas, gan sprāgstvielas. Šī informācija nodota policijai.

Šķir otru lapu, lai apsaktītu FOTO


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close