Kādēļ jābūt uzmanīgiem sazinoties ar citplanētiešiem? Ko par to domā Stīvens Hokings?

 

Maktānas kauja, kurā attēlota Magelāna nonāvēšana. Viņš krita Lapu-lapu cilts nežēlastībā.

magellan

Jāņem vērā tas, ka Stīvens Hokings vienkārši mūs brīdina par sazināšanos ar inteliģentu dzīvību ārpus mūsu Saules sistēmas robežām. Tas nenozīmē, ka viņš ir pret dzīvības meklēšanu kosmosā.

Patiesībā, Hokinga interese par ārpus Zemes dzīvību ir tik plaša, ka viņš nolēma iesaistīties ārpuszemes dzīvības meklēšanas programmā “Breakthrough Initiatives“. Programmas ietvaros tiek meklētas dzīvības pazīmes ārpus mūsu Saules sistēmas robežām. Zem šīs programmas atrodas arī “Breakthrough Listen“, kurš cenšas atklāt gaisakuģu radaru signālus 1000 mums tuvāko zvaigžņu robežās.

Zemei tuvākā zvaigzne ir Proxima Centauri un tā atrodas 4,23 gaismas gadu attālumā

Protams, ka pasīvā klausīšanās nav vienīgā lieta, kas tiek veikta šī projekta ietvaros. Ir arī “Breakthrough Starshoot“, kas cenšas izveidot starpplanētu pārvietošanās līdzekļus, kuri mūs spētu nogādāt pie mūsu tuvākajiem kaimiņiem, Proxima Centauri.

Šobrīd mēs atrodamies uz eksistences un citplanētiešu atklāšanas robežas, tāpat, iespējams, ka mēs esam pirmās saprātīgās būtnes visuma robežās. Šobrīd ir gana daudz iniciatīvu ar kuru palīdzību tiek noskaidrots tas, vai esam vieni visā plašajā visumā.

Ja gadījumā tevi māc zinātkāre, aplūko Stīvena Hokinga filmas priekšskatījumu:

Avots: elitereaders.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Ritvars</cite>

    Lielisks veids nelielu, tomēr reālu un regulāru papildinājumu gūšanai savam budžetam, ir dalība loterijās. Sākot no Facebook izlozēm, kuras organizē dažādas firmas pēc Like & Share principa, beidzot ar īstām ārzemju izspēlēm, kur gan jāņem vērā kāda atziņa – loterijas organizē peļņas gūšanai, viss process ir matemātiski izskaitļots un pamatots, lai galvenais ieguvējs būtu rīkotājs. Tomēr matemātikai var likt pretī tādu pašu matemātiku un tad jau izredzes gūt laimestu nosliecas par labu tam, kurš pēdējais pielietojis formulās balstītu taktiku dalībai uz nejaušību balstītā spēlē. Šobrīža aktualitāte ir koplikmes izdarīšana. Reāla shēma kā tikt pie pīrāga gabala, kuru sev cep loteriju organizētāji – līdzīgi kā tu pērc OCTA savam auto pie apdrošināšanas brokera, kurš piemeklē lētāko piedāvājumu, loteriju brokeris piedāvā progresīvu veidu kā vienkārši cilvēki, apvienojoties grupās, vari būtiski palielināt savas izredzes laimēt tādās lielās loterijās kā EuroJackPot, PowerBall, EuroMillion utml. Šie ir šobrīd (visticamāk, pagaidām) vienīgie, kuri piedāvā tādu opciju kā “sindikāti”, kuros apvienojas 100, 1000, varbūt pat vairāk interesentu un par vienādu summu iegādājas 1000, 5000, varbūt pat 10000-20000 loteriju biļetes, dramatiski palielinot izredzes tikt pie galvenā laimesta. Protams, paliek jautājums laimesta lielumā, kuru mēs pēc tam saņemam, bet ir jāpiekrīt, ka šāda riska sadalīšanas stratēģija, darbojoties līdzīgi kā apdrošināšana, pierādījusi sevi vairākkārt, nodrošinot iesaistītos ar varbūt ne pārāk lieliem, desmitos un simtos tūkstošos mērāmiem, bet tomēr jūtamiem ienākumiem. Ja kļuva interesanti, nāc un uzspēlē arī tu. Piereģistrējoties saņemsi loterijas biļeti par brīvu: http://ej.uz/cw9c

Pievienot komentāru