Katrai Zodiaka zīmei ir savs slepenais ierocis! Uzzini, kāds ir tavs!

Katrs cilvēks ir atšķirīgs, un tik pat atšķirīgas ir arī viņu vājās un stiprās puses. Šodien mēs noskaidrosim, kādi ir katras Zodiaka zīmes slepenie ieroči. Kādēļ ir cilvēki, no kuriem mēs izvairāmies, un kādēļ ir cilvēki, kuri mūs ārkārtīgi pievelk?

Auns

Auns ir viens no visseksuālākajām Zodiaka zīmēm. Viņš pievelk sev klāt jebkuru cilvēku – bez izvēles. Auniem piemīt ārkārtīgi spēcīga pievilkšanas spēja un harizma, tādēļ pretoties šīm zīmēm ir ļoti grūti. Neviena Zodiaka zīme nespēj stāvēt klāt šīs zīmes pievilcībai.

Vērsis

Vērša stiprā puse ir labsirdība. Šīs zīmes pārstāvji necieš konfliktus, lamas un citu negatīvismu. Viņiem labāk patīk jebkādus konfliktus atrisināt mierīgi un bez jebkādiem kompromisiem. Ļoti pārsteidzoši, ka mierīgo Vēršu klātbūtnē pat visdusmīgākie cilvēki var kļūt par vismaigākajām būtnēm.

Lasi vēl: Iereibis vīrietis spēlējās ar ieroci, un tad atgadījās kas šausmīgs!

 

Dvīņi

Par Dvīņu veiksmi var tikai brīnīties. Tā vien šķiet, ka viss, ko viņi dara, vienmēr izdodas ļoti veiksmīgi. Noslēpums slēpjas Dvīņu izteiktajā dzīvespriekā. Izrādās, ka 90% veiksmes nosaka tieši labs garastāvoklis. Tieši tādēļ Dvīņi ir vislaimīgākie Zodiaka zīmju pārstāvji.

Vēzis

Vēži var palielīties ar to, ka viņiem ir ļoti ciešas un draudzīgas attiecības ar savu ģimeni. Šīs zīmes pārstāvjiem ģimene vienmēr atradīsies pirmajā vietā. Līdzko runa ir par attiecību veidošanu, Vēži kļūst par pilno nopietnību. Ja Vēzis veido romantiskas attiecības, tad vienmēr dara tā, lai tās būtu ilgnoturīgas.

Lauva

Lauvu otrais vārds ir egoisti. Viņi lieliski spēj manipulēt ar cilvēkiem, tādēļ vienmēr sasniegs visu, ko vien vēlas. Šīs zīmes pārstāvji ir pārliecināti, ka visam dzīvē jānotiek pēc viņu prāta. Lauvas ļoti mīl atrasties uzmanības centrā.

Jaunava

Jaunavas ir visuzticamākā no Zodiaka zīmēm. Ja Jaunava atradīs savu otro pusīti, tad darīs visu, lai pavadītu atlikušo dzīvi tieši ar šo cilvēku. Līdzko Jaunava būs atradusi sev otru pusīti, tad noteikti pastāv 99% iespējamība, ka šī zīme būs uzticīga.

Svari

Svari ir ļoti komunikabli ļaudis, kuri tieši tādēļ ļoti piesaista sev cilvēkus. Kad atrodas sabiedrībā, viņu vieta vienmēr ir tieši uzmanības centrā, jo viņiem apkārt parasti savāksies cilvēki, kuru uzmanība būs vērsta uz ikvienu viņa vārda. Svariem ļoti grūti paciest vientulību, tādēļ diena, kas pavadīta četrās sienās, viņiem ir pielīdzināma elles mokām.

Lasi vēl:  Es vienlaicīgi guļu ar trim vīriešiem. Un es visu daru pareizi!

Skorpions

Viltība ir Skorpionu otrais “es”. Nav brīnums, ka viņiem visapkārt ir ienaidnieki. Jebkurš, kurš uzdrīkstas viņu virzienā vērst ne visai labus vārdus vai negācijas, automātiski nonāk Skorpiona ienaidnieku sarakstā. Un tad sākas atriebības spēle. Turklāt Skorpioni darbosies ļoti nemanāmi, taču ārkārtīgi sāpīgi.

Strēlnieks

Strēlnieki pievelk cilvēkus ar savu skaistumu. Mēs varam tikai apbrīnot to, cik harmoniska ir viņu ķermeņa uzbūve. Viņi ir skaisti gan ārēji, gan iekšēji. Strēlnieki rūpējas ne tikai par savu ārējo izskatu, bet arī par iekšējo pievilkšanās spēku.

Mežāzis

Mežāža slepenais dotums ir viņu noslēpumainība. Neviens nezina, kas viņiem ir prātā, taču visus tas ārkārtīgi interesē. Viņi prot mūs ieinteresēt ar savu dabas doto vēso attieksmi pret visu. Tā vien liekas, ka viņi ir nostājušies pāri visiem un zina kaut ko tādu, ko pārējiem mirstīgajiem nav lemts zināt. Visīstākā intriga!

Ūdensvīrs

Par Ūdensvīru ģenialitāti ir zināms visiem. Tas ir viņu nepārspētais talants! Diemžēl Ūdensvīri bieži mēdz bendēt savu dabas doto talantu. Pie visa vainīgs nekas cits kā slinkums. Visas ieceres un fantāzijas tālāk par Ūdensvīra domām tā arī netiek, un tas viss tādēļ, ka viņam ir garlaicīgi realizēt pašam savus projektus.

Zivis

Zivju apslēptais talants atrodams tajā, ka viņi ir ļoti spēcīgi. Jā, Zivis ir ļoti jūtīgi, taču viņos ir ārkārtīgi liels potenciāls. Šīs zīmes pārstāvji ir pietiekoši ambiciozi, lai par spīti savai mīkstmiesībai viņi tik un tā dotos mērķa virzienā. Jā, Zivis mēdz raudāt, bet nevis padoties!

Avots: zacep.com

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru