Kurām zodiaka zīmēm neticami veiksies ar savu ienākumu palielināšanu jau līdz 2022. gada oktobra beigām

Astrologi nosaukuši trīs zodiaka zīmes, kuru pārstāvjiem laimēsies līdz 2022. gada oktobra beigām būtiski uzlabot savu materiālo labklājību.

Dzentlmenis.lv žurnālisti noskaidroja, kas ir šie “bagātie Riči”, kuriem nauda burtiski krītīs no debesīm.

 

Vispirms gan aprakstīsim situāciju tām zīmēm, kuras nav starp lielākajiem horoskopa finansiālajiem veiksminiekiem, bet tāpat var darīt ko lietas labā… Ko darīt citām zodiaka zīmēm, lai tās kļūtu bagātas līdz 2022. gada oktobra beigām..

Materiālā laime ir viņu rokās un ir atkarīga no gudrības un centības. Kas jādara zodiaka apļa pārstāvjiem, lai gūtu materiālus panākumus?

Dvīņiem nevajadzētu baidīties no jauniem projektiem, pārmaiņām un eksperimentiem. Izmantojiet ambiciozākās idejas un palūkojieties uz pazīstamām lietām no cita leņķa.

Lasi arī: Horoskops nedēļai no 10. līdz 16. oktobrim: Vērši noķers veiksmi aiz astes, bet Lauvām labāk turēt mēli aiz zobiem

Vēži nevar būt kautrīgi. Runājiet vairāk par sevi un saviem sasniegumiem, neizvairieties no publicitātes un sabiedrības uzmanības – tas palīdzēs palielināt ienākumus un paplašināt biznesu.

Jaunavām vajadzētu veidot attiecības ar saviem bijušajiem partneriem. Kopā jūs esat sasnieguši daudzas virsotnes, un jūs joprojām varat sasniegt.

Svariem nevajadzētu palaist garām oktobra iespējas, turklāt jāizmanto arī noderīgi sakari. Tāpat neignorējiet pieredzējušāku un zinošāku cilvēku padomus.

Tagad nav laiks lepnumam un neatkarībai. Neriskējiet pēc 23. oktobra un rūpīgi parakstiet finanšu dokumentus.

Astrologi iesaka Skorpioniem pārskatīt savu budžetu un, ja iespējams, samazināt izdevumus. Jūsu finanšu stagnācijas iemesls ir nepareiza plānošana.

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Leave a Comment