Miķeļsvētdiena Āgenskalna tirgū 30.septembrī

Ar plašu pasākumu programmu aicinām lielus un mazus uz Miķeļsvētdienu Āgenskalna tirgū. 30. septembrī plkst. 7.30-19.00 Āgenskalnu tirgū varēs iepriecināt sevi ar dažādiem lauku labumiem, piedalīties degustācijās, redzēt pirmo papriku izstādi Latvijā, uzcept savu ūdens kliņģeri vai iekost veselīgu burgeri un doties mājās ar jauniegūto grāmatu no maiņas punkta.

Savukārt kopā ar Emīla Dārziņa skolas audzēkņiem ielūkosimies koncerta tapšanas procesā. Visas dienas garumā notiks tirgus sarunas un konkursi “Radio TEV” izbraukuma studijā.

Ar uz vietas gatavotiem svētku ēdieniem cienās Mārtiņš Rītiņš, “Lokāls Veldze”, “Skārnis” un vairāki restorāni izbraukumā. Tirgū aicinām nodegustēt vairāk nekā 10 ķirbju un kartupeļu šķirnes, nogaršot visādu veidu kāpostus un konservējumus, kā arī atrast sev tīkamāko sēņu grozu, māla podu, cimdus, zeķes un pat Orenburgas lakatus. Īpaši Miķeļsvētdienā Āgenskalna tirgū viesosies viens no lielākajiem dārzeņu audzēšanas uzņēmumiem Baltijā SIA “Dimdiņi” un Lavijas izlases un Dinamo Rīga hokejista Miķeļa Rēdliha alus darītava “Miķeļa alus” ar izlejamo alu.

Par rosīgām tirgus sarunām rūpēsies “Radio TEV” savā izbraukuma studijā, kur visas dienas garumā būs intervijas ar tirgotājiem, viktorīnas un radio spēles “Kas TEV skan?” un “Dungo Dungo” ar garšīgām tirgus un radio balvām.

Programma:

Plkst. 10.00-19.00 “Radio TEV” izbraukuma pop-up radio studija.

Plkst. 10.00-19.00 būs saldo un aso papriku izstāde. Paprikas ir iegūtas dažādās pasaules valstīs un izaudzētas Latvijas mazdārziņos. Būs vairāk nekā 15 saldo un ap 10 aso papriku dažādās krāsās un formās – no parastās sarkanās līdz pat melnajai krāsai. Katrs interesents aicināts iegādāties arī sēklas, lai varētu pats izaudzēt vislielāko papriku savā urbānajā dārziņā.

Plkst.10.00-19.00 izlasītās un vairs nevajadzīgās grāmatas maiņas punktā bez maksas varēs apmainīt pret citām, vēl nelasītām grāmatām. Maiņas punkta darbības pamatprincips ir attiecība viens pret vienu neatkarīgi no grāmatas autora, satura vai cenas. Grāmatu maiņas punkta pamatkapitālu nodrošinās Rīgas Centrālā bibliotēkā.

Plkst. 10.00-19.00 floras dizaina darbnīca ar “Rakstu raksti” vadītāju Raimondu Kārkliņu. No dabas materiāliem un floristikas palīgmateriāliem izgatavosim dekoratīvus darbus – grāmatzīmes, rokas sprādzes, pušķus, vītnes, vainadziņus un dekorus.

Plkst. 11.00-15.00 kopā ar “Grila skolu” meistarklasē bērni aicināti pagatavot burgerus no svaigiem Latvijas produktiem. Meistarklasi vadīs jaunākais kulinārijas blogeris Latvijā Rojs Puķe, bloga “Pipars” izveidotājs.

Plkst. 12.00-13.00 un 14.00-15.00 ūdens kliņģeru cepšanas meistarklase kopā ar “Zelmas maiznīca”

Plkst. 12.00-12.15 un plkst. 12.45-13.00 ansamblis-popgrupa “Mārupēni”, kurā dziedās Mārupes novada PII “Lienīte” bērni.

Plkst. 13.00-14.00 Emīla Dārziņa mūzikas skolas koncerts, kurā III kursa audzēkņi aicinās ieskatīties koncertskaņdarbu tapšanas procesā. Divi pedagoga Andra Paula kameransambļu sastāvi spēlēs Mihaila Gļinkas Patētisko Trio un Johanesa Brāmsa Klavieru Kvintetu fa minorā.

Dalība visos pasākumos bez maksas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru