Mūrniece nāk klajā ar skaļu paziņojumu; Tauta viņai piekrīt (+ aptauja)

Ar skaļu piedāvājumu klajā nākusi Linda Mūrniece, kura savulaik daudzus gadus Latvijā bija Iekšlietu ministre.

Viņa sociālajos tīklos veikusi ierakstu, kurā pauž, ka Latvijā būtu nepieciešams ieviest pedofilu reģistru, tādējādi pasargājot mūsu valsts bērnus.

Mūrniece uzsver, ka jau laikā, kad bijusi ministre, viņa tam veltījusi daudz enerģijas, tomēr vienmēr izjutusi lielu pretestību šādam solim.

Lasi arī: Viņi tika uzskatīti par mirušiem, bet pēc 23 gadiem vecāki saņēma pieauguša dēla fotogrāfiju

Lūk precīzs Mūrnieces ieraksts:

Varbūt tomēr beidzot ieviešam pedofilu reģistru? Lai pasargātu savus bērnus.

Es savā politiskajā karjerā, kas bija pirms desmitiem gadu, daudz savas enerģijas ieguldīju, lai tas notiktu. Vienmēr atradās kāds, kurš aizstāvēja nozieznieku “cilvēktiesības”… īpaši Tieslietu ministrijas juristi, jo – kādā ES direktīvā rakstīts, ka vajag tā kā vajag!”

 

Mūrnieces ieraksts izpelnījies lielu uzmanību gan zem viņas pašas ieraksta, gan presē. Cilvēki komentāros pauž atbalstu šādam solim, un izsaka izbrīnu, ka tas nav izdarīt līdz šim.

“Obligāti jāreģistrē un uz viņu locekļiem jāuzliek navigācijas impulsu devēji. Lai ar normāliem cilvēkiem ceļi nekrustotos,” raksta kāds interneta lietotājs!

“Tas ir absurds, ka šāda reģistra nav un tādi lopi staigā pa pasauli un netiek kontrolēti. Rodas jautājums – kam tas ir izdevīgi,” tā raksta Monta.

“Nekādu reģistru, ja civēks tiek notiesāts par pedofīliju tam jābūt ietupinātam uz mūžu, bez tiesībām uz amnestiju vai termiņa samazināšanu,” teikts vēl citā komentārā.

“Un mēs ar jums par tiem maksāsim no sava maka. Polijā ķīmiskā kastrācija jau ir ievesta. Bet diemžēl daudz situāciju neietekmē. Nāves sods!” teikts vēl kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka Mūrniece šo jautājumu aktualizēja, atsaucoties uz informāciju, ka pagājušo svētdien Valsts policijas Salaspils iecirkņa policisti aizdomās par mazgadīgas meitenes pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās aizturēja kādu jau iepriekš par šādiem noziegumiem sodītu vīrieti.

Lasi arī: Pirms 6 gadiem skaistā Jana apprecējās ar čigānu barona dēlu. Kāds izvērtās meitenes liktenis

Viņš ar meiteni bija uzsācis saziņu kādā sociālajā multivides lietotnē. Saistībā ar notikušo Valsts policijā ir uzsākts kriminālprocess un tiesa aizdomās turētajam piemērojusi drošības līdzekli apcietinājumu.

Un Kā domājat jūs? Nobalso aptaujā zemāk!

Vai Latvijā būtu jāizveido pedofīlu reģistrs?
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru