Skaistas zeķes ir mana vājība. Manā kolekcijā ir vairāk nekā 30 pāri! Protams, kāds teiks, ka parastam cilvēkam tik daudz nevajag. Tomēr man šis garderobes elements ir ļoti svarīgs.
Vēl vairāk, man ir gan “izejamās”, gan mājās nēsājamās zeķes.
Ar zeķu palīdzību var ne tikai sasildīties, bet arī radīt unikālu tēlu un uzlabot sev noskaņojumu. Un cik gan patīkami ir uzvilkt mīkstas, siltas zeķītes un doties gulēt!
Starp citu, šis pieradums ir noderīgs ne tikai vienkāršas ērtības dēļ.
Ja tu guli zeķēs, tavs organisms tev automātiski par to saka paldies. Un šodien es tevi pamēģināšu pārliecināt par to, ka gulēt ar kailām kājām nav tā labākā ideja.
Lasīt vēl –Kāpēc sievai jāguļ vīram labajā pusē. Nebiju par to vispār aizdomājusies
Mājas zeķes
Kā tu domā, cik sena ir zeķu vēsture? Kā izrādās, mūsdienu zeķu priekšteči parādījās Senajā Grieķijā vēl 6. gadsimtā pirms mūsu ēras!
Tiesa, toreiz tās nēsāja tikai sievietes un tikai mājās. Šis apģērba gabals tika pieskaitīs pie apakšveļas, un tās nekad netika izrādītas.
Vēlāk ideju par mājas zeķēm-čībiņām pārņēma Senās Romas un citu valstu iedzīvotāji. Zeķu ārējais izskats nemitīgi mainījās, un kādā brīdī parādījās mums zināmās garās zeķes.
Kopumā, visi labākie cilvēces izgudrojumi ir atnākuši līdz mūsdienām un joprojām nezaudē savu aktualitāti!
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- Es vairs nevalkāju ”humpalu” drēbes no lietoto apģērbu veikaliem. Visu bez vilcināšanās izmetu – tūlīt izskaidrošu, kādēļby Sandra Ločmele
- To tur ir simtiem! Vīrietis Durbes pagastā klajā laukā nofilmē gluži vai neticamu skatu (video)by Laura Blūma
- Raimonda Paula mazmeita intervijā atklāj, ja maestro apstāsies, tad būs cauri – stāsta detaļasby Sandra Ločmele