“To aitu obligāti vajadzēja uz skatuves?!” Ko Sociālie tīkli teica par “Spēlmaņu nakts” norisi un balvas aizkulises

“Spēlmaņu nakts” žūrijas izvēle par labu balvām šoreiz saņēmusi sociālo tīklu lietotāju atbalstu, kamēr paša sarīkojuma norise vērtēta neviennozīmīgi, raksta portāls la.lv.

Uģis Segliņš priecīgs par Jaunā Rīgas teātra aktieriem Gunu Zariņu un Vili Daudziņu, kuri saņēma attiecīgi Gada aktrises un Gada aktiera balvu, kā arī Skatītāju simpātiju balvas:

Kristaps Baņķis caur savu lapu “Astrologi.lv” arī izteicis prieku par pārdomāto ceremonijas norisi:

Prieku gan par laureātiem, gan ceremoniju sociālajā tīklā Facebook paudusi komunikāciju speciāliste Kristīne Tjarve: “Sajūsma, pārdomas, aizkustinājums, brīžiem kaitinoši – to visu šovakar piedzīvoju skatoties klātienē “Spēlmaņu nakts” apbalvošanas ceremoniju. Klātienē biju pirmo reizi, kaut gan iepriekš liela pieredze vērojot šo Latvijas teātra oskaru ceremoniju TV ekrānos.

Man patika režija, patika scenogrāfija, patika vadītājs, patika teksts, patika uzvarētātji, bet nepatika, kā vairāki radošās pasaules cilvēki, kuri atradās augstāk balkonā, baudīja jeb neprata baudīt/ respektēt to, kas notika uz skatuves. Bet gan jau izaugs jaunie cilvēki un iemācīsies pieklājības normas 🙂

Bet par ko tad sajūsma un aizkustinājums, ka šogad Grand Prix ieguva mazā neatkarīgā teātra Dirty Deal Teatro izrāde “Dvēseļu utenis”, kuru mums bija iespēja izbaudīt pirms kāda gada. Pārdomas raisoša izrāde par šodienu, par jauniešiem, kuriem ir sava dzīve, bet tik bieži dzīvo vecāku un vecvecāku ieliktos rāmjos jeb stereotipos. Izrāde, kas ir jāredz, kas ļaus paskatīties uz savu dzīvi, uz saviem stereotipiem no malas, pārvērtēt savu attieksmi pret dažādu tautību cilvēkiem. Režisorei Ingai Tropai ar 6 lieliskajiem jaunajiem aktieriem, no kuriem 4 ir jaunās teātra apvienības KVADRIFRONS sastāvā, ir izdevies lielisks un mūsdienīgs stāsts!”

 

Priecīgi par izrādes “Persiešu valodas stundas” panākumiem Lipkes muzeja pārstāvji:

 

Savukārt pašu laueātu atbildes pēc balvas saņemšanas gan izraisījušas nesapratni, norādot, ka būtu varēts sagatavot pateicības runas savai zvaigžņu stundai labāk:

Nelielas ironiskas piezīmes tomēr balvas norise izpelnījusies:

 

Pilns “Spēlmaņu nakts” balvu saraksts ŠEIT.

LA.lv
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru