Mūsdienās katram ir iespēja kļūt, par ko vien vēlamies – vīrietim par sievietei, sievietei par vīrieti vai arī vīrietim par sievieti un atkal par vīrieti gadījumā, ja otra dzimuma dzīve izrādas savādāka nekā sākotnēji bija iecerēts.
Britu transseksuāle pieprasa nacionālās medicīnas centram apmaksāt atgriezenisko dzimummaiņas operāciju, jo sievietes dzīve ir pārāk grūta
30 gadus vecā Čelsija Atonija vēlas atkal kļūt par Metjū Atoniju, jo viņas sākotnējā dzimummaiņas operācija 15,000 mārciņu vērtībā nesniedza gaidīto rezultātu – viņa kļuva par sievieti, taču neizskatījās tā, kā bija iecerējusi, un esot jāpieliek ļoti daudz pūļu, lai viņa izskatītos sievišķīgi, kā rezultātā jūtas ne savā ādā. Atgriezeniskai dzimummaiņas operācijai ir nepieciešami 22,000 mārciņu, ko Čelsija cer iegūt no nacionālās medicīnas centra, jo šādā emocionālā stāvoklī nespēj strādāt.
Lasi vēl: 10 slavas saulītē nonākušie transvestīti – #5 ir pavisam neticami!
Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt arī pārējos gadījumus, kad vīriešiem sievietes dzīve ir izrādījusies pārāk grūta!
Tevi noteikti interesēs
- Es gandrīz gadu tikos ar Laimu, nežēlojot līdzekļus, bet tiklīdz es viņai palūdzu uzreiz parādīja man savu vietu
- Janvāra pēdējās dienas laikapstākļi pateiks priekšā, kad sniegs nokusīs: tā to noteica mūsu senči
- Uldis Dumpis Inčukalnā atklāj 60 gadus glabātu noslēpumu: viss sākās tieši šajā stacijā
- Vīrs (38 gadi) visu nedēļas nogali guļ uz dīvāna, kamēr es veicu remontdarbus – atradu veidu, kā pārmācīt
- Laika ziņu redaktors Toms Bricis atklāj, ka latvieši nav gatavi šādiem laikapstākļiem: zināms iemesls
- Meteorologs izsaka pirmās prognozes par nākošo vasaru: “Par sauļošanos varam aizmirst”








