Trešdiena – daudziem veiksmīgākā nedēļas diena! Horoskopi no 19. līdz 25. augustam

 

Auns
Pirmdien, otrdien padomā par sevi, ieplāno laiku sev interesējošām nodarbēm. Nedēļas otrajā pusē nāksies pievērsties rutīnas pienākumu, neizdarīto darbu veikšanai. Nedēļas nogalē labvēlīgs laiks veselības uzlabošanai, kādam iespējams dienesta romāns.

 

Vērsis
Otrdien – emocijas un vēlme būs grūti kontrolējamas, nemierīga diena. Trešdiena un ceturtdiena būs daudz mierīgākas, piemērotas nesteidzīgiem darbiem vai dzīves baudīšanai. Sestdien vari doties kādā piedzīvojumā vai nodoties praktiskiem hobijiem.

 

Dvīņi
Pirmdiena un otrdiena – aktīvas un dinamiskas dienas. Trešdiena piemērota mācībām, redzesloka paplašināšanai. Ceturtdien, piektdien pievērsies mājokļa labiekārtošanai, dekorēšanai. Sestdien, svētdien vari uzņemt viesus savās mājās.

 

Vēzis
Trešdien – veiksmīgi būs pirkumi darba un biroja vajadzībām, labiekārto savu darbavietu. Nedēļas nogali izmanto, lai satiktos ar cilvēkiem, kas ir tavas uzticības lokā, vari ieplānot arī kādu izklaides braucienu kopā ar mīļoto.

 

Lauva
Trešdien – paaugstināts veiksmes faktors, būs iespējams parādīt sevi no labās puses. Ceturtdiena piemērota kosmētikas un modernu lietu iegādei. Nedēļas beigās aktivizēsies vajadzība nopelnīt. Ja tev ir kādi radošie talanti, vari tos pārvērst naudā.

 

Jaunava
Otrdien ievēro piesardzību darbā ar tehniku un asiem priekšmetiem, nepieņem pārsteidzīgus lēmumus. Nedēļas nogalē kļūsi emocionāli atvērtāks un atraktīvāks, pastiprināsies vēlme pēc romantiskiem piedzīvojumiem.

 

Svari
Otrdiena – nepiemērota diena attiecību risināšanai. Trešdiena veiksmīga kontaktiem, līgumu slēgšanai, biznesa aktivitātēm. Nedēļas nogale piemērota, lai apmeklētu kādu konferenci, intelektuālajam darbam, lai apstrādātu informāciju.

 

Skorpions
Nedēļas vidus veiksmīgs peļņas gūšanai, pateicoties sabiedriskām vai biznesa aktivitātēm. Ja tevi atbalsta priekšniecība, izredzes ir vēl lielākas. Nedēļas nogalē gūsi baudu no komunikācijas ar cilvēkiem. Labs laiks, lai veidotu kontaktus.

 

Strēlnieks
Nedēļas nogalē – izej sabiedrībā. Tā piemērota arī, lai kaltu profesionālus plānus, domātu par sasniegumu gūšanu. Šeit svarīgi padomāt, kurā jomā esi visspēcīgākais un kur vari sevi pierādīt kā labs speciālists. Pilnveido sevi!

 

Mežāzis
Pirmdiena piemērota parādu piedziņai. Otrdien attiecības būs saspringtas. Nedēļas nogale piemērota, lai dotos tālā ceļojumā. Ja neizdodas ceļojums, tikpat tīkama var būt iegrimšana aizraujošas literatūras lasīšanā.

 

Ūdensvīrs

Trešdiena labvēlīga kontaktu veidošanai. Nedēļas otrajā pusē pastiprināsies vajadzība pēc intīmām attiecībām. Vientuļajiem Ūdensvīriem labs laiks, lai meklētu sev jaunu partneri vai iesaistītu tuvākās attiecībās kādu, kas sen jau nolūkots.

 

Zivis
Trešdiena labvēlīga darba un biznesa jomā. Izskati jebkurus darba piedāvājumus, nepalaid garām savu veiksmi. Šonedēļ iespējamas pazīšanās ar jauniem cilvēkiem. Nedēļas nogalē gaidi aktivitātes personisko attiecību lauciņā.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru