Tuvojoties gripas sezonai, aicina uz vieslekciju par rūdīšanos

Rūpes par veselību ir būtiskas ikvienā gadalaikā, taču, tuvojoties gripas sezonai, ir īpaši svarīgi domāt par veidiem, kā stiprināt savu veselību un imunitāti, tāpēc 29.septembrī plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība aicina uz fiziskās inteliģences trenera Māra Žundas vieslekciju “Rūdīšanās dzīvesveids – dabiskās spējas sevi kontrolēt”, kurā lektors stāstīs, kā vairot ķermeņa veselības un izturības potenciālu. Vietu skaits klātienē ierobežots, bet lekciju būs iespējams vērot arī tiešraidē augstskolas Facebook lapā.

Lekcijas laikā būs iespējams iepazīties ar rūdīšanās konceptu un tā ietekmi uz mūsu dzīvi – kas tas ir, kādi ir mīti un patiesības par rūdīšanos, kāpēc šāds dzīvesveids šobrīd ir tik nozīmīgs? Lekcijā būs iespējams dzirdēt stāstu par nervu sistēmas adaptāciju, termoregulācijas nozīmi, sevis izaicināšanu un personīgo izaugsmi.

“Man šķiet, ka tas ir galīgi muļķīgi nesaprast un nezināt, kāpēc mums ir deguns, kas notiek aukstumā, kur rodas stress un kas ir lielisks miegs un kā atjaunot savu enerģiju? Šie un daudzi citi jautājumi šobrīd ir mana dzīves ikdiena, bet kādreiz viss bija slikti vai sliktāk! Es vispār nepievērsu uzmanību pamatu pamatiem pienācīgā līmenī, jo gaiss, ēdiens, ūdens, jumts, siltums man bija kā lielākai daļai no mums, bet, vai no tā radās spēja domāt produktīvi, kustēties efektīvi un justies lieliski? Drīzāk nē! Tagad es mācu un dalos, ka fizioloģiskās vajadzības ir saistītas ar cilvēka ķermeņa uzturēšanu pienācīgā līmenī un pienācīgs līmenis ir grūts un sistemātisks darbs, kas būs un ir jādara mums visiem, lai sasniegtu efektivitāti un produktivitāti par kuru tik ļoti mēs runājam darba vidē,” stāsta M.Žunda.

Māris Žunda ir fiziskās inteliģences treneris, kas sācis savu ceļu, piedzīvojot diskomfortu dažādos apstākļos aukstumā. Māris ir slavenā Ledus cilvēka, pasaules rekordista Vima Hofa metodes treneris. Viņš izveidoja un vada Rūdīšanos skolu, kur sistemātiski māca un izglīto cilvēkus, lai šīs zināšanas varētu integrēt ikdienā – mājās, ģimenē, darbā. Viņš izveidojis lielāko biohakinga konferenci Baltijas reģionā, kur dalās ar dažādiem rīkiem kā uzlabot savu dzīves kvalitāti. Māris vada Aukstummīļu kustību, kā arī ir pirtnieks un fiziskās sagatavotības treneris. Tāpat Māris ir ilgus gadus darbojies informāciju tehnoloģiju jomā un ir profesionāls izaugsmes treneris – koučs un veselības veicināšanas entuziasts, kas vēlas efektīvi, vienkārši un, galvenais, mūsdienīgi integrēt zināšanas dzīvē.

Lai lekciju apmeklētu klātienē, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu. Katra persona var reģistrēties tikai vienu reizi un reģistrēt tikai sevi. Atkārtoti aizpildītas reģistrācijas anketas tiks dzēstas. Informējam, ka vieslekcija tiks fotografēta. Iegūtie materiāli var tikt publicēti.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru