TV personība Armands Simsons atzīst, ka nespēj vairs samaksāt visus kredītus

TV seja un pazīstamais raidījumu vadītājs Armands Simsons, sarunā ar izdevumu Kas jauns atzinis, ka šobrīd vairs nespējot samaksāt visus kredītus, jo viņu smagi skārusi koronavīrusa pandēmijas izraisītā krīze. 

Armands gan nav zaudēji visus savus ienākumus – viņš arvien turpina saņemt naudu par darbu hokeja  klubā Dinamo kā arī vada TV spēli SuperBingo, tomēr tā bija tikai daļa no viņa ikmēneša ienākumiem. Cita būtiska ienākumu daļa – dažādi reklāmas projekti un pasākumu vadīšana, šobrīd pilnībā apstājusies, kas iecirtis pamatīgu robu ģimenes budžetā.

Armands norāda, ka jāpriecājas, ka nav pilnībā palicis bezdarbniekos, tomēr vienlaikus uzsver, ka ir jau sazinājis gan ar bankām, līzinga kompāniju un VID par savu situāciju. VID viņam esot iekrājies nodokļu parāds, un viņš cenšas vienoties par maksājuma atlikšanu uz nenoteiktu laiku.

Lasi arī: Par Saeimas deputātiem un viņu pārkāpumiem interesējas policija, bet iedzīvotāji ziņo par deputātu atrašanos ārpus dzīvesvietas

Armands arī norāda, ka viņam ir ļoti liela atbildības sajūta pret savu ģimeni (viņš ir 4 meiteņu tētis – aut. piezīme) un viņš izsaka lielu cerību, ka šī situācija nebūs jāpārcieš ļoti ilgu laiku.

Ēdamā gan ledusskapī pagaidām pietiek, bet esot jādomā uz priekšu par iztikšanu aprīlī.

 

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru