Vai tiešām šajā bildē izdevies notvert to, kā mirušā dvēsele pamet ķermeni?

363FD7C300000578-3689344-image-a-19_1468453197605

 

Šim vīrietim iespējams izdevies notvert, ko apbrīnojamu- ceļu satiksmes negadījumā mirušā cilvēka dvēseli atstājot ķermeni.

Pēdējā laikā aizvien vairāk cilvēki ir apsēsti ar spoku meklēšanu, dažādu pārdabisku parādību un spēku eksistences pierādīšanu. Nesen varbūt lasīji rakstu – Šis spokainais video pārņem internetu, izraisot plašas diskusijas , taču šī fotogrāfija ir likusi visiem aizmirst par to, jo par visu svarīgāks vienmēr ir bijis jautājums – kas ar mums notiek pēc nāves?
Un tieši šī vīrieša uzņemtajā fotogrāfijā redzamie ”pierādījumi”, ir likuši internetam atkal sarosīties un radīt plašas diskusijas par to, kas tad īsti ir redzams fotogrāfija, turklāt skeptiķu arī netrūkst.
Šķir nākamo lapu, lai apskatītu šo fotogrāfiju un uzzinātu vairāk!


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Viens komentārs

  1. Mazā

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close