Ābels Morisons no Jūtas, ASV, apprecējās Roklendas rančo. Pārsteidzošais šajā notikumā ir tas, ka viņš apprecējās uzreiz ar 4 sievietēm. Svinīgās ceremonijas laikā ģimene jau bija izveidojusies, tajā jau bija piedzimuši un auga 15 bērni.
Pats Ābels un visas viņa izredzētas pieder pie fundamentālas mormoņu kopienas. Kopienu izveidoja septiņdesmito gadu beigās, un tās locekļiem ir atļauts stāties poligāmijas laulībās.
Mormoņi fundamentālisti atdalījās no Pēdējo dienu svēto Jēzus Kristus baznīcas, kas daudzējādā ziņā izmainīja savas tradicionālās vērtības.
Jo īpaši Pēdējo dienu svēto Jēzus Kristus baznīca vairs neatbalsta daudzsievību, savukārt mormoņi ir pārliecināti, ka daudzsievība paver ceļu uz debesīm.
Pati jaunākā Ābela sieva ir Menna Barlou Morisone, viņai ir tikai 22 gadi. Meitene saka, ka laulībā iestājusies labprātīgi.
Gandrīz pirms gada Ābelam un Mennai piedzima dēls. Meitene pati piedzima un uzauga poligāmā ģimenē, viņas tēvam bija trīs sievas un četri desmiti mantinieku.
LASI VĒL: “Dāmām 45+ nepiestāv”: 5 frizūras, kuras padara vecāku un jau no pirmās sekundes bojā iespaidu par sievieti
Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk
Tevi noteikti interesēs
- Sēžu savā auto Rēzeknes stāvvietā ar izslēgtu dzinēju un pēkšņi pienāk likumsargs un prasa dokumentus: stāstu kas notika
- Jau pazuduši tūkstoši eiro: brīdina par jaunu krāpšanas shēmu Latvijā – sākumā viņi atsūta īsziņu
- Aizdzinu savu BMW uz remontu Rīgā, bet galu galā paliku bez 2000 eiro, bez pašas mašīnas un ar milzu parādu
- Mīksti un aromātiski kefīra cepumi — gatavoju 5 minūtēs, lieliski sader ar tasi tējas
- Ir pienākusi jauna informācija: meteorologi krasi koriģējuši prognozi uz 30. oktobri
- Nolieciet šo augu uz palodzes un aizmirstiet mājās par kondensātu, mitrumu un pat pelējumu








