3 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ir dzīvesgudri jau kopš agras bērnības – kā mazi pieaugušie

 

 

Šīs īpašības lielā mērā nodrošina zvaigznājs, kādā bērniņš ir nācis pasaulē. Astrologi nosauc 3 horoskopa zīmju pārstāvjus, kas jau agrā vecumā ir dzīvesgudri.

Vai esi kādreiz saticis tādu mazuli, kurš izskatās kā bērns, bet izturas kā pieaugušais?

Šie bērni dažkārt var likties noslēgti, bieži viņi labprātāk uzturas pieaugušo sabiedrībā, nekā citu bērnu un viņu izturēšanās pret dzīvi šķiet dzīvesgudra – tāda it kā viņi šo dzīvi būtu nodzīvojuši vismaz trīsreiz ilgāk par savu patieso vecumu.

 

Jaunava

Jau bērnībā Jaunavas mēdz saukt par “maziem vecīšiem”. Viņi ļoti mīl savu kārtība, mācās no savām kļūdām, tāpat arī ir ļoti prasīgi pret sevi un apkārtējiem cilvēkiem. Jaunavas ir nosvērtas, racionālas, pedantiskas un pacietīgas. Tā vien šķiet, ka viņi uz šo dzīvi raugās “ar gudrākām acīm” un jau daudz ko šajā dzīvē ir piedzīvojuši, kaut arī viņiem ir tikai, piemēram, pieci gadi.

Lasi arī: “Paņemiet no tās naudas, ko jūs man nozagāt,” – Raimonds Pauls par nodokļu parādu

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji viegli adaptējas dažādām situācijām, turklāt tas notiek tāpēc, ka viņi prot visu “salikt pa plauktiņiem”, ko ātri bērnībā iemācās no pieaugušajiem. Šie cilvēki ir brīnišķīgi draugi, uzticami partneri un rūpīgi vecāki.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru