3 horoskopa zīmju pārstāvji, kas ir dzīvesgudri jau kopš agras bērnības – kā mazi pieaugušie

Svari

Šo cilvēku dzīves ceļš ir ļoti interesants un jau teju vai no vecuma kā viņi tikko iemācās staigāt, viņos mājo pieaugušie. Svari it kā dzīvi dzīvo no “otras puse” – bērnībā viņi šķiet jau pieauguši un ļoti nopietni, bet pēc divdesmit gadu vecuma bieži “izpleš spārnus” un dodas dzīvē. Šie cilvēki ir ļoti pretrunīgi: jo vairāk viņiem ir gadu, jo stiprāk viņi cīnās ar vēlmi pēc dažādiem piedzīvojumiem un avantūrām.

Vairums Svaru strādāt sāk agrā jaunībā, jo konkrēti zina, ko viņi vēlas un kā to sasniegt. Savukārt pēc 50 gadu vecuma viņi vēlas baudīt dzīvi – ceļot un nodarboties ar saviem vaļaspriekiem. Svari, tāpat kā Jaunavas, ir brīnišķīgi draugi.

Lasi arī: “Paņemiet no tās naudas, ko jūs man nozagāt,” – Raimonds Pauls par nodokļu parādu

Skorpions

Tieši intuīcija ir tā, kas Skorpionam kopš agras bērnības ļauj iet pareizo ceļu un teju vai nekad nekļūdīties. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir ļoti atbildīgi, taču praktiski “kurli” pret citu cilvēku padomiem. Nav jēgas Skorpionus mācīt – arī bērnībā ne, jo viņi tāpat darīs tā, kā uzskata par pareizu. Mācīsies tikai paši no savām kļūdām un zilumiem uz pieres, kas palikuši pēc “uzkāpšanas” uz grābekļa.

Taču, jāatzīst, šādas situācijas Skorpioniem nerodas bieži, lai arī situācijas, kurās viņi iesaistās, no malas reizēm šķiet neprātīgas, jo viņi zina, kurš mirklis ir vispiemērotākais. Ja agrīnā vecumā šīs zīmes pārstāvji bieži ir ļoti noslēgti sevī, tad pēc 50 gadu vecuma viņi kļūst ļoti sabiedriski. Skorpioni visas dzīves laikā ir izteikti līderi.

LA.lv

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru