3 Zodiaka zīmes, kurām 2020. gada otrā puse sola lielu veiksmi mīlestībā

Noskaidro, vai arī tu esi šo veiksminieku vidū!

Uzzini, kurām zīmēm 2020. gada otrā puse solās būt mīlestības pilna, kad attiecībās esošajiem attiecības uzlabosies, bet tiem, kas ir brīvi, beidzot izdosies sastapt savas otrās pusītes!

 

 

AUNS

Auniem 2020. gada otrā puse būs mīlestības un pozitīvu emociju pilns, neatkarīgi no tā, vai pašlaik esi attiecībās vai nē.

Zvaigznes sola, ka Auniem  pieaugs libido, kas mudinās viņus uz neparastiem piedzīvojumiem un jaunā izmēģināšanas gultā.

Auns jau no jūlija mēneša attapsies ierauts romantiskos notikumos. Zvaigznes brīdina: lai cik spēcīga un reibinoša nebūtu šī aizraušanās, vērts saglabāt veselo saprātu un neļauties bezprātam. Ne visas iepazīšanās, kuras Aunam sola 2020. gads, nesīs laimi un harmoniju.

Ja esi brīvs, tad šajā gadā tev ieteicams klausīt savai sirds balsij, jo tā tevi nepievils. Ja tev šķiet, ka tu kādam patīc, tad pilnīgi iespējams, ka tā arī ir! Tiesa, svarīgi būtu saprast un izvērtēt to, vai ar šo cilvēku tev ir vērts veidot attiecības.  Turklāt, daudzi Auni šajā gadā iepazīsies ar daudziem cilvēkiem un to vidū atradīs līdzīgi domājošus cilvēkus. Brīvie Auni to vidū par sastapt savu mīļoto cilvēku.

Lasi arī: Dimiters pamatīgi nomet cenu Džemmas Skulmes mājai, kuru jau ilgāku laiku cenšas pārdot

Nav izslēgts, ka attiecībās esošajiem Auniem šī gada otrā puse var izvērsties par liktenīgo gadu, kad tu ar savu mīļoto cilvēku izlem šīs attiecības padarīt oficiālas jeb apprecēties. Attiecības plauks un zels, iepazīsiet savu partneri tuvāk, un uzzināsiet dažādās pārsteidzošas lietas.

 

VĒRSIS

Ja tavas attiecības ar partneri līdz šim ir bijušas visai drūmas, tad 2020. gada otrajā pusē situācija solās uzlaboties. Tiesa, jāņem vērā fakts, ka tas nenotiks tāpat vien un no zila gaisa – būs jāiziet cauri visdažādākajiem pārbaudījumiem, lai pārliecinātos, ka šīs savienība ir tā liktenīgā un mūžīgā.

Ieteicama ir ceļošana (cik nu tā iespējama esošsajā situācijā – kaut vai uz Igauniju un Lietuvu). Attiecībās esošie Vērši ceļojuma laikā savu partneri iepazīs tuvāk, taču tie, kuri vēl nav atraduši savu otro pusīti, var iepazīties ar kādu vietējo cilvēku citā zemē, un izveidot attiecības.

Vientuļie Vērši jau no jūnija pirmajām dienām var iegūt iespēju veidot romantiskas attiecības. Pat ja tās nenoslēgsies dzimtsarakstu nodaļā, kopā pavadītās dienas paliks spilgtā atmiņā.

 

SKORPIONS

Skorpioniem 2020. gada otrā puse būs mīlestības gads! Šajā zīmē dzimušie nejutīs uzmanības trūkumu. Skorpioni izstaros agrāk nemanītu šarmu, kas apburs visus apkārtējos. Šī ir lieliska izdevība uzsākt jaunas, nopietnas attiecības vai nostiprināt esošās.

Skorpionam, kurš vēl nav atradis savu otro pusīti, 2020. gada pēdējie mēneši atnesīs īsto mīlestību. Tomēr, lai iegūtu to, ko vēlies nāksies iziet ārpus savas komforta zonas. Ja vēlies iepazīties ar jauniem cilvēkiem, izmēģini ko neierastu, piemēram ātros randiņus vai iepazīšanos internetā. Ja vēlies veidot ilgstošas un stabilas attiecības, atliks vien piestrādāt pie savas komunikabilitātes, ņem vērā, ka tev vajadzētu samazināt arī savu slepenību. Liktenīga iepazīšanās var notikt gada vidū. Šī tikšanās būs negaidīta, bet, ja pazīšanās turpināsies, Skorpiona pasaule var apvērsties kājām gaisā.

Lasi arī:  Liene Šomase sākusi jaunu karjeru; Cilvēki internetā gan par viņu smejas

Arī tad, ja jau esi izveidojis attiecības, par sliktu nenāktu piestrādāt pie atklātības pret mīļoto cilvēku. Aprunājies ar partneri par intīmām vēlmēm, izrādi iniciatīvu mīlas rotaļās. Atpūties, ceļo, sporto – to visu kopā ar mīļoto cilvēku. Šis būs gads, kura ietvaros būs jānonāk pie daudziem jo daudziem kompromisiem, tādēļ pārliecinies par to, ka citi izprot tavas vajadzības.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru