5 dabīgas un efektīvas metodes kā atmest smēķēšanu

Ja esi nolēmis atmest smēķēšanu ar gribasspēku un dabīgām metodēm, visus plāksterus un nikotīna aizvietotājus atstājot otrajā plānā, tad ieskaties – sniegsim tev vērtīgus padomus!

Smēķēšana – šis kaitīgais ieradums ir tikpat graujošs organismam kā alkohola un narkotiku lietošana. Pat bez statistikas datiem visiem jau skaidrs, ka lielākā daļa plaušu vēža slimnieku ir kaislīgi smēķētāji. Ja ar to vēl nav pietiekami, lai liktu aizdomāties par to, ko smēķēšana nodara organismam, tad atgādināsim, ka viena cigarete satur 7000 kaitīgu vielu. Un nemaz nerunāsim vēl par to, kādu ļaunumu smēķēšana nodara imūnsistēmai, sirdij un asinsvadiem… Mūsu rekomendācijas lasi nākamajā lapā!

Lasi vēl: Labākās pretsmēķēšanas reklāmas – varbūt kāda no tām uzrunās arī tevi!

Pāršķir lapu, ja vēlies uzzināt, kā ar dabīgām metodēm atmest smēķēšanu!


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Your email address will not be published.

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close