Vienas nakts sakari ne vienmēr ir piepildoši un parasti tiem ir krietna nožēlas piedeva. Tomēr, dažreiz nav nekā labāka un piepildošāka par to.
Jā, es esmu sieviete. Un, ja tas tevi pārsteidz, tas tikai pierāda manu nākamo punktu – vīriešiem vēl ir tāls ceļš ejams, lai saprastu, ka sieviešu attieksme pret seksu ir mainījusies.
Lai uzzinātu sievietes perspektīvu, šķir nākamo lapu!
Tevi noteikti interesēs
- Gatavoju biešu un siera salātus kā restorānā; tos apēdam momentā un mājās tie izmaksā 15 reižu mazākby Rinalds Bergmanis
- 66 gadu vecumā mūžībā devusies ļoti talantīga rakstniece. Viņas darbi ir kļuvuši ļoti populāriby Sandra Ločmele
- Precīzs dārza darbu Mēness kalendārs no 31. marta līdz 6.aprīlim: darbi, kurus nenokavēt un dienas, kad dārzā nevajag darīt nekoby Laura Blūma