Pati māte paziņoja, ka visu savu dzīvi ir gaidījusi iespēju satikt savu elku.
“Klausieties, es 28 gadus sapņoju nokļūt viņa koncertā! Es ne reizi nekur neesmu bijusi – ne uz teātri, ne uz koncertu. Vai man nav tiesību aiziet? Viņš atbrauca uz Novosibirsku, protams, es aizgāju. Un vispār, es tur bez maksas biju, esmu nogurusi visiem skaidroties…” – skaidroja sieviete.
“Kas es noziegumu izdarīju? Nošaujiet mani tagad par to, ka aizgāju uz Kirkorova koncertu. Kāpēc man ir jātaisnojas? Jā, man ir kredīti. Un kas? Kredītus ņēmu, lai bērnus pabarotu un apģērbtu”, apgalvo sieviete.
Lasi arī: Izskan nepatīkama informācija par VID
Policija noskaidro visus ģimenes apstākļus – bērni bieži nonāk slimnīcā. “Daudzbērnu māte tika saukta pat pie administratīvās atbildības, pret viņu tika sastādīts protokols, atsaucoties uz likuma pantu “Vecāki nepilda nepilngadīgo uzturēšanas un izglītošanas pienākumus””, sacīja policija.
Tevi noteikti interesēs
- Turpmāk fotoradari strādās pastiprinātā režīmā: tas attiecas arī uz OCTA
- Samantas Tīnas vīrs atklāj kas noticis ar viņu laulību: viņš neslēpj apbēdinājumu par notikušo
- Atgādinājums suņu īpašniekiem: ja nemaksājat šo nodevu, tad jūs var sagaidīt līdz 5000 eiro sods
- “Viņa domāja, ka ir atradusi sponsoru, bet es viņai izrakstīju rēķinu” stāsta Andris
- 6. janvāris skaitās bīstama diena Mēness kalendārā – lietas ko nevajadzētu darīt
- “Mēs esam ģimene” teica mani radi – līdz brīdim, kad atver ledusskapi…








