Galerija Azur vietā šodien atveras jaunais tirdzniecības centrs (+FOTO)

“Jaunā iepirkšanās centra pamatvērtības balstās ozola pamatīgumā – jaunizveidotā vieta ir funkcionāla un ar kvalitatīvu piedāvājumu, kas palīdz pircējiem īstenot ieceres par savu dzīves vidi”, norāda iepirkšanās centra vadītāja Ilze Brazeviča. “Tirdzniecības centrs atrodas ērtā vietā netālu no Dienvidu tilta pārvada un papildina esošo mazumtirdzniecības piedāvājumu, galveno uzmanību vēršot uz pirmās nepieciešamības, interjera, būvmateriālu un mājsaimniecības preču grupu segmentiem. Jaunais lielveikals ir tirgū vēl nebijis risinājums, jo gan būvmateriālu un mājsaimniecības preču veikals, gan pārtikas lielveikals atrodas vienuviet. Klienti, kuri dodas iegādāties būvmateriālus un mājsaimniecības preces, parasti ir aizņemti, labiekārtojot savas mājvietas, tādēļ mēs ievērojami ietaupīsim viņu laiku, piedāvājot iegādāties pārtikas un mājsaimniecības preces vienā un tajā pašā vietā”, skaidro Brazeviča.

“KS Holding” īpašnieki ir somu mazumtirdzniecības uzņēmums “Kesko”, Baltijas partneris Arturs Rakausks (Arturas Rakauskas) un AS “Zabolis Partners”. Baltijas valstīs uzņēmumam pieder 100 miljonu eiro vērts īpašumu portfelis. Līdztekus tirdzniecības centram “Ozols” “KS Holding”pieder arī “K-Senukai” veikals Daugavpilī, kā arī īpašumi turpmākai attīstībai Tallinā un Viļņā.

“Kesko Senukai” ir “Do-It-Yourself” jeb dari pats segmenta mazumtirdzniecības uzņēmums Baltijas valstīs, kas vēris durvis 140 pašu un franšīzē pārvaldītiem veikaliem Lietuvā, Latvijā, Igaunijā, Baltkrievijā. Tāpat uzņēmums īsteno tirdzniecību caur savām interneta platformām “Kesko Senukai Digital” un “1A”.

Lasi arī: Noskaidro, kādas ir tavas dzīves vērtības ar šo slaveno testu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru