Kārlis Leiškalns sievu palutinājis dzimšanas dienā: uzdāvinājis somu auto vērtībā

Nupat, 60 gadu jubileju, nosvinēja Latvijas Ostu asociācijas izpilddirektora Kārļa Leiškalna sieva Anita Leiškalne. Šajā dienā sievai un mammai īpašu pārsteigumu sagatavoja Leiškalnu ģimenes atvases un vīrs, uzdāvinot viņai kādu ļoti kārotu lietu, šonedēļ raksta la.lv portāls kokteilis.lv, atsaucoties uz žurnālu “Privātā Dzīve”.

Tajā dienā esot bijis paredzēts koncerta apmeklējums, bet pirms tam Anita esot gribējusi ieturēt vakariņas restorānā. Nekāda īpašā atzīmēšana neesot bijusi plānota, jo īsā laikā visai Leiškalnu saimei bijušas vai gaidāmas apaļas jubilejas – meitai Gunai atzīmēta 40 gadu jubileja, meitai Katrīnai – 35, bet Dārtai un Jēkabam gaidāmi 30 gadi.

“Gribēju vienkārši ieturēt maltīti, bet, kad iegāju restorānā, ieraudzīju – tur sapulcējušies mani tuvākie draugi, radi un kolēģi. Bērni bija izdomājuši mani iepriecināt, un iesaistītie to turēja lielā noslēpumā. Viss bija vienkārši lieliski, jutos aizkustināta līdz sirds dziļumiem,” – atzinās Anita.

Lasi arī: Dziedātāja Dināra Rudāne laiž pasaulē meitiņu; Viņa veidoja dzemdību tiešraides interneta sociālajos tīklos

Par lielāko dāvanu Anita uzskata to, ka visi tuvie un mīļie cilvēki šajā dienā bija sanākuši kopā. Taču dāvanas, protams, arī bijušas skaistas.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu, cik maksāja somiņa, kura tika uzdāvināta

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru