Labākais horoskops 2018. gadam. Ko Suns atnesīs katrai horoskopa zīmei, stāsta astroloģe Inguna Balgalve

 

Viss mūsu dzīvē notiek Visumā valdošā ritma ietekmē. Zināšanas par dabas enerģijām un to mijiedarbību ļauj paredzēt iespējamos notikumus nākotnē, vēsta portāls la.lv un astroloģe Inguna Balgalve.

 

AUNS 20.03–19.04.

Aunam gads sāksies ar lieliem plāniem un aktīvu darbošanos. Darāmā būs vairāk nekā varēs paspēt, un tas radīs spriedzi. Janvārī nav ieteicams uzsākt kaut ko jaunu vai ļauties kardinālām pārmaiņām.

Februārī spriedze mazināsies un Aunam būs iespēja realizēt savus plānus. Šajā laikā var slēgt līgumus un uzsākt jaunus projektus. Piemērots laiks redzesloka paplašināšanai un ceļošanai.

Martā un aprīlī būs jūtams spēku izsīkums, tāpēc nav ieteicams plānot lielus darbus. Martā rūpīgi jāseko līdzi veselības stāvoklim. Aprīlī īpaši rūpīgi jāpievēršas tiešajiem darba pienākumiem. Iespējama spriedze darbā. Jāizvairās no konfliktiem ar darba devējiem un partneriem.

Maijā kopējā situācija uzlabosies. Vairāk laika jāatvēl ģimenei, sirdslietām un vaļaspriekiem.

Jūnijā un jūlijā brīžiem būs enerģijas pieplūdums, brīžiem – kritums, tāpēc nav ieteicams palielināt darba apjomu. Šajā periodā var iegādāties transportlīdzekļus un apmeklēt izklaides pasākumus.

Lasi arī: 2018. gada horoskops visām horoskopa zīmēm

Augustā un septembrī būs jūtams spēka pieplūdums, tāpēc varēs daudz izdarīt. Lai veiktos darbos un darījumos, viss iepriekš jāpārrunā un jāprecizē, lai vēlāk nerastos pārpratumi. Šis ir gada aktīvākais laiks. Tuvojoties rudenim, atkal būs enerģijas kritums. Lai izvairītos no stresa un spriedzes, ieteicams visus svarīgākos darbus paveikt līdz septembrim. Uzmanība jāpievērš veselības stiprināšanai.

Decembrī pieaugs darba apjoms un arī ienākumi. Pārdomāti jāplāno laiks darbam un atpūtai.

Šķir otru lapu, lai uzzinātu pāŗeji zodiaka zīmju prognozi

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru