Ledus skrāpis vairs nebūs nepieciešams, ja sāksi izmantot šo metodi auto vējstikla tīrīšanai!

Katrs auto vadītājs ir saskāries ar tādu problēmu kā aizsalušu vējstiklu. Lai savestu auto darba kārtībā, no rītiem parasti jāceļas daudz ātrāk. Var teikt, ka šī procedūra neiepriecina nevienu, taču nav jāsatraucas, jo mums ir kāds līdzeklis, kas veiksmīgi spēs risināt radušos problēmu. Ticiet mums, šis paņēmiens tik tiešām palīdz!

Būs nepieciešams:

 • pudele ar izsmidzināmu uzgali (tilpums vismaz 1 l)
 • 600 ml tīra spirta
 • 200 ml ūdens
 • pāris pilieni trauku mazgājamā līdzekļa

Kā rīkoties?

Saujaucat kopā visas sastāvdaļas un tajā rīta, kad ārā ir sals, dāsni apsmidziniet sava auto vējstiklu ar iegūto maisījumu. Atstājiet maisījumu iedarboties pāris sekunžu laikā, jo pārējo darbu izdarīs visparastākie fizikas likumi. Rezultāts nebūs jāgaida ilgi!

Spirts ļoti ātri izkausēs ledu, bet trauku mazgājamais līdzekli notīrīs visus pielipušos netīrumus. Pēc tam stiklu atliks vien notīrīt ar slotiņām. Tas arī viss!

Laimīgu ceļu!

Lasi vēl: VIDEO: kā būtu, ja pārdevēji teiktu patiesību par pārdodamo auto?

Avots: abiem.lv


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close