No Covid-19 ārzemēs miris 68 gadus vecs vīrietis no Latvijas

Ziņu, ka kādā slimnīcā Lielbritānijā no Covid-19 miris Latvijas iedzīvotājs raidījumam apstiprināja viņa mazmeita. Sieviete pastāstīja, ka vectēvs par saslimšanu tuviniekus nav informējis. Slimnīcā vīrietis ievietots pirmdien, 16.martā.

Viņam bijis klepus ar asinīm un paaugstināta temperatūra, tāpēc viņš vērsies pēc palīdzības pie mediķiem.
Sieviete stāstīja, ka vectēvs neesot nekur ceļojis, vienīgi devies iepirkties uz veikalu un kaut kur mājvietas apkārtnē, visticamāk, kādā veikalā arī inficējies ar Covid-19.

Mirušā vīrieša radiniece norādīja, ka vīrietim bijušas veselības problēmas jau agrāk, bet Covid-19 tās saasināja vēl vairāk. Inficēšanās rezultātā cietušais nav spējis elpot pats saviem spēkiem un viņam uzlikta speciāla maska šim nolūkam. Tieši smago grūtību elpot dēļ viņš arī nomiris, stāstīja mirušā radiniece.

Viņa nevarēja pateikt, vai mirušais vīrietis ievēroja piesardzības pasākumus – to viņa nezināja, jo mirušais vīrietis nevienam neesot stāstījis par savām veselības problēmām.

Lasi arī: Video: Policija aizturējusi neadekvātu vīrieti, kurš draudējis citus aplipināt ar koronavīrusu

Tuvinieki informēja, ka mirušais vīrietis tiks kremēts, un, kad būs iespējams, viņš tiks pārvests uz Latviju un šeit arī apglabāts.

Kā ziņots, ka Covid-19 pēdējās diennakts laikā Latvijā apstiprināta vēl 41 cilvēkam, tādējādi fiksēts līdz šim lielākais vienā diennaktī apstiprināto saslimšanas gadījumu skaits. Kopumā ar Covid-19 saslimušo skaits valstī sasniedzis 180 cilvēkus. Covid-19 izraisīti nāves gadījumi Latvijā nav konstatēti.

 

Šķir otru lapu, lai redzētu VIDEO

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru